Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

Batoh Salewa Mountain Trainer 2 25L dark denim/fluo orange 1293-8675

Batoh Salewa Mountain Trainer 2 25L dark denim/fluo orange 1293-8675

novinka zľava

Kvalitný batoh .. viac

Dostupnosť: do 14 dní

151,90
-10%
136,70

Batoh Salewa Mountain Trainer 2 25L dark denim/fluo orange 1293-8675

Mountain Trainer 2 je 25-litrový batoh s dobre odvetranou chrbtovou časťou a rozdelenými ramennými popruhmi pre lepšiu priedušnosť a voľnosť pohybu. Táto 25-litrová verzia má zapínanie na zips a ľahko prístupnú prednú priehradku.

Suchý zadný kontakt
Jeho nosný systém Dry Back Contact udržiava náklad blízko tela, ale zároveň zaisťuje, že váš chrbát zostane suchý. Dosahuje to tým, že umožňuje vyšší odvod potu na cm² ako tradičné konštrukcie a znižuje teplotu v centrálnej oblasti chrbta vďaka zmenšenej kontaktnej ploche a 3D vzduchovým kanálom. Bedrový pás má ďalšie pútko na vybavenie, napr. Na karabínu via ferrata a praktické vrecko na zips.

Stabilita a kontrola
Na zabezpečenie stability a kontroly náš sofistikovaný systém dvojitej kompresie (TCS) zahŕňa hornú a spodnú kompresiu, aby ste mohli vždy stabilizovať a vycentrovať náklad. Ľahké delené ramenné popruhy zabezpečujú lepšiu pohyblivosť rúk a zároveň znižujú kontakt s telom, čím podporujú väčšie pohodlie pri potení a lepšie prúdenie vzduchu.

Funkcie zamerané na hory
Medzi hlavné funkcie patrí: reťaz, pútka na palice, kryt proti dažďu, ľahko prístupné bočné sieťované vrecká, vrecko na bedrovom páse a ďalšie. Tento batoh je produktom SALEWA® Committed a je vyrobený s použitím udržateľných výrobných postupov a odolného 210-denného recyklovaného nylonu s ripstopom.

Parametre

Značky: Salewa
Intrastat: Batohy - 1,20 - 42029291
Dostupnosť: do 14 dní

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)