Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

Dámsky batoh Salewa Mountain Trainer 2 22L tmavý denim fluo coral 1294-8679

Dámsky batoh Salewa Mountain Trainer 2 22L tmavý denim fluo coral 1294-8679

novinka zľava

Kvalitný batoh .. viac

Dostupnosť: do 14 dní

141,00
-10%
126,90

Dámsky batoh Salewa Mountain Trainer 2 22L tmavý denim fluo coral 1294-8679

Mountain Trainer 2 je dámsky 22-litrový batoh s dobre odvetranou zadnou časťou a delenými ramennými popruhmi pre lepšiu priedušnosť a voľnosť pohybu. Táto 22-litrová verzia má zapínanie na zips a ľahko prístupnú prednú priehradku.

Suchý spätný kontakt
Jeho kontaktný nosný systém Dry Back Contact udržuje náklad blízko tela zaistí, že váš chrbát zostane suchý. Robí to tak, že umožňuje vyššia spotreba potu na cm² ako pri tradičnej konštrukcii a znižuje teplotu v centrálna zadná plocha vďaka zmenšenej kontaktnej ploche a 3D vzduchu kanály. Bedrový pás má ďalšie pútko na vybavenie, napr. Na mieste karabína via ferrata a praktické vrecko na zips.

Stabilita a kontrola
Pre stabilitu a kontrolu, náš sofistikovaný systém dvojitej kompresie (TCS), ktorá zahŕňa hornú a dolnú kompresiu, takže môžete vždy stabilizovať a vycentrovať náklad. Ľahké delené ramenné popruhy poskytujú lepšiu pohyblivosť ruky a tiež znížiť kontakt s telom, čo podporuje väčšiu komfort pri potení a lepšie prúdenie vzduchu.

Vlastnosti orientované na hory
Medzi hlavné vlastnosti patrí: retiazka, pútka na pripevnenie paličiek, kryt proti dažďu, ľahko prístupné bočné sieťované vrecká, vrecko na bedrovom páse a ďalšie. Vyrobené s použitím udržateľných výrobných postupov a robustný 210 denier recyklovaný nylon ripstop, tento batoh je výrobok SALEWA® Committed.

Parametre

Značky: Salewa
Intrastat: Batohy - 1,20 - 42029291
Dostupnosť: do 14 dní

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)