Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

Tričko Kari Traa Smale Loose Tee 623000 Tweed

Tričko Kari Traa Smale Loose Tee 623000 Tweed

novinka zľava

Super mäkká vlnená základná vrstva z jemného Merina s jednoduchým pruhom. .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

77,70
-28%
56,20

Tričko Kari Traa Smale Loose Tee 623000 Tweed

V tričku sa budete cítiť príjemne pri športe, vo voľnom čase, v práci alebo na horách. Retro, ktoré funguje.
Mäkká, hladká a vysoko priedušná merino vlna, odolná voči zápachu, charakterizuje tričko Kari Traa Smale. Strih je pohodlný a úzky, umožňuje vrstvenie a pruhovaný retro vzhľad jednoducho nikdy neomrzí.

Nórska značka Kari Traa je čisto dámska značka, a keďže ju navrhujú ženy pre ženy, kolekcie spĺňajú všetky ich potreby v aktívnom živote. Vďaka tomu oblečenie KT už niekoľko rokov nosí aj olympijská víťazka Eva Samková.

Merino vlna je 100 % prírodný materiál z oviec chovaných v Austrálii a na Novom Zélande. Hreje aj za mokra, nezapácha ani pri dlhom nosení.  Obnoviteľný zdroj šetrný k životnému prostrediu.

 • najvyššia kvalita izolácie v suchých a vlhkých podmienkach
 • príjemný mäkký materiál
 • pohodlné nosenie
 • Materiál: 100% Merino vlna, 150 g, 17,5 mikrónov vlákna

  Certifikát: OEKO-TEX® 100, čo znamená, že môžete pokojne športovať, pretože hlavný/kontrastný materiál nepredstavuje žiadnu ujmu pre ľudské zdravie.

 • Strih: krátke rukávy, okrúhly výstrih

Kari Traa Je nielen šampiónkou vo freestyle lyžovaní s tromi olympijskými medailami, ale aj tvorkyňou úspešnej športovej značky.
Športové oblečenie navrhnuté tak, aby sa presne prispôsobilo ženským tvarom, ale aj požiadavkám aktívneho a športového životného štýlu. Väčšina výrobkov Kari Traa je určená na nosenie pre dospievajúcich. Vďaka vlne Merino je spodná bielizeň hrejivá a zároveň tenká a pohodlná. Kari Traa vyrába aj čiapky a rukavice. Ak hľadáte dámske bundy a nohavice s jedinečným dizajnom, potom ste tiež na správnom mieste. Bundy a nohavice sú jedinečné nielen svojím dizajnom, ale aj tým, že sú šité na mieru pre ženy a perfektne sedia. Nájdete tu aj športové vetrovky, mikiny, ponožky, podprsenky a množstvo doplnkov. Ideálne na aerobik, zumbu, spinning alebo len na beh.
Absolútne jedinečné sú podprsenky Kari Traa. Podprsenky sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálne pohodlie počas športovania. Ramienka sú vystužené, celá podprsenka je bez kostíc, vyrobená z rýchloschnúcej tkaniny a má dokonalý systém zapínania. Vďaka unikátnej kombinácii dvoch tkanín a rôznym smerom rozťahovania zabraňuje nepríjemnému hojdaniu pŕs, a tým nadmernému zaťaženiu a záťaži. Ešte nikdy ste nezažili také pohodlie pri športe a možnosť užiť si každú aktivitu naplno s akoukoľvek podprsenkou.

Technologie

merino vlna®

Merino vlna je veľmi jemná vlna (cca 14-25 mikrónov), Staple 50-150 mm, silne kučeravá, mäkká, pomerne málo lesklá. Plemeno bolo vyvinuté v Španielsku okolo roku 1700, v posledných viac ako 100 rokoch však zaberá Austrálie (spolu s Novým Zélandom) u tohto druhu dominantné postavenie. Austrálska Saxon Merino dáva ročne 3,5-6 kg a Peppino Merino až 18 kg potné vlny. Priemerná výťažnosť (podiel čistého vlákna na celkovej strihoch) presahuje 50%.

 • Vlna Merino dokáže zahrievať aj ochladzovať ľudské telo. Má vynikajúcu schopnosť odvádzať vlhkosť od tela v skupenstve pary.
 • Z hľadiska funkcie jedna z najdôležitejších vlastností. dokáže pojať vlhkosť až do 35% svojho objemu bez toho by to človek pocítil.
 • Vlna nie je vhodné prostredie pre život baktérií.
 • Vlas vlny Merino má hrúbku 15 až 25 mikrometrov. Väčšina ľudí začína cítiť škriabanie od vlákien silnejších ako 28 mikrometrov. Tenšie vlákna neškrabú, pretože sa pri kontakte s pokožkou ohýbajú.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)