Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

Tričko Kari Traa Voss Tee 622998 Misty

Tričko Kari Traa Voss Tee 622998 Misty

novinka zľava

Základná vrstva zo zmesového materiálu s podielom Merina a Tencelu. .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

77,70
-28%
56,20

Tričko Kari Traa Voss Tee 622998 Misty

Je vzdušná, priedušná, podporuje prirodzenú termoreguláciu a je prirodzene odolná voči zápachu.
Kto môže potvrdiť funkčnosť a štýl výrobkov Kari Traa ? Reprezentantka Českej republiky v snowboardcrosse a ambasádorka značky Kari Traa , žena v pohybe - Eva Samková.
Voľnejší a vzdušnejší strih. Športové línie ladne dokresľujú kontúry ženského tela. Tento rolák je doslova stvorený na dobrodružstvá v prírode. Ploché švy eliminujú odieranie pokožky, 4-cestný strečový materiál kopíruje pohyby vášho tela, keď sa do toho naozaj pustíte
Naša vlna? Mäkká, super priedušná vlna Merino z etických zdrojov dodáva všetky dokonalé vlastnosti vlny - odolnosť voči zápachu, hypoalergénnosť vlastnosti ... V kombinácii s prírodným materiálom Tencel™ Lyocell zaručujú prirodzenú termoreguláciu, sucho a čisté svedomie.
Certifikát OEKO-TEX® 100 znamená, že žiadna z tkanín nepredstavuje škodlivú látku pre ľudské zdravie.

 • Materiál Tencel™ Lyocell odvádzajúci vlhkosť

 • Odolný, 4-cestný strečový materiál

 • Mäkké na dotyk

 • Lichotivé línie strihu

 • Ploché švy pre hladký povrch

 • Materiál: Hlavný: 55% Lyocell 37% vlna 8% elastan, Ostatné: 43% Lyocell 29% vlna 25% polyamid 3% elastan
 • Rez: voľný rez

Kari Traa Je nielen šampiónkou vo freestyle lyžovaní s tromi olympijskými medailami, ale aj tvorkyňou úspešnej športovej značky.
Športové oblečenie navrhnuté tak, aby sa presne prispôsobilo ženským tvarom, ale aj požiadavkám aktívneho a športového životného štýlu. Väčšina výrobkov Kari Traa je určená na nosenie pre dospievajúcich. Vďaka vlne Merino je spodná bielizeň hrejivá a zároveň tenká a pohodlná. Kari Traa vyrába aj čiapky a rukavice. Ak hľadáte dámske bundy a nohavice s jedinečným dizajnom, potom ste tiež na správnom mieste. Bundy a nohavice sú jedinečné nielen svojím dizajnom, ale aj tým, že sú šité na mieru pre ženy a perfektne sedia. Nájdete tu aj športové vetrovky, mikiny, ponožky, podprsenky a množstvo doplnkov. Ideálne na aerobik, zumbu, spinning alebo len na beh.
Absolútne jedinečné sú podprsenky Kari Traa. Podprsenky sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálne pohodlie počas športovania. Ramienka sú vystužené, celá podprsenka je bez kostíc, vyrobená z rýchloschnúcej tkaniny a má dokonalý systém zapínania. Vďaka unikátnej kombinácii dvoch tkanín a rôznym smerom rozťahovania zabraňuje nepríjemnému hojdaniu pŕs, a tým nadmernému zaťaženiu a záťaži. Ešte nikdy ste nezažili také pohodlie pri športe a možnosť užiť si každú aktivitu naplno s akoukoľvek podprsenkou.

Technologie

merino vlna®

Merino vlna je veľmi jemná vlna (cca 14-25 mikrónov), Staple 50-150 mm, silne kučeravá, mäkká, pomerne málo lesklá. Plemeno bolo vyvinuté v Španielsku okolo roku 1700, v posledných viac ako 100 rokoch však zaberá Austrálie (spolu s Novým Zélandom) u tohto druhu dominantné postavenie. Austrálska Saxon Merino dáva ročne 3,5-6 kg a Peppino Merino až 18 kg potné vlny. Priemerná výťažnosť (podiel čistého vlákna na celkovej strihoch) presahuje 50%.

 • Vlna Merino dokáže zahrievať aj ochladzovať ľudské telo. Má vynikajúcu schopnosť odvádzať vlhkosť od tela v skupenstve pary.
 • Z hľadiska funkcie jedna z najdôležitejších vlastností. dokáže pojať vlhkosť až do 35% svojho objemu bez toho by to človek pocítil.
 • Vlna nie je vhodné prostredie pre život baktérií.
 • Vlas vlny Merino má hrúbku 15 až 25 mikrometrov. Väčšina ľudí začína cítiť škriabanie od vlákien silnejších ako 28 mikrometrov. Tenšie vlákna neškrabú, pretože sa pri kontakte s pokožkou ohýbajú.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)