(Vypredané) Odolná vesta Zajo Kansas Vest racing red

(Vypredané) Odolná vesta Zajo Kansas Vest racing red

Odolná, vodoodpudivá a vetruodolná vesta je skvelým spoločníkom pri zdolávaní vrcholov. .. viac

Odolná vesta Zajo Kansas Vest racing red

Popis produktu

Vesta Kansas je ideálnou voľbou pre tých, ktorí potrebujú vrstvu s minimálnym objemom, ale vysokou funkčnosťou pre svoje zimné aktivity. Trojvrstvový softshellový materiál OutDare má vodoodpudivú úpravu, vetruodolnú membránu a vďaka svojej pružnosti kopíruje siluetu tela, pričom je priedušný, takže nezadržiava zbytočnú vlhkosť. Medzi ďalšie vlastnosti, ktoré robia z tejto vesty šampióna, patria elastické lemy, pohodlný vnútorný golier a praktické vrecká na telefón, drobné vybavenie alebo malú desiatu.

Materiály:

OutDare

OUT DARE materiál je určený na aktívne používanie v exteriéri, ako aj na každodenné na každodenné nosenie. Je to extrémne odolný, nezateplený softshellový materiál s pohodlný interiér. Materiál je ošetrený technológiou DWR (Durable vodoodpudivá úprava), ktorá pomáha kvapkám vody stekať po povrchu.

YKK®

Výrobky YKK nájdete vo všetkých oblastiach priemyselné odvetvia. Spoločnosť YKK vyrába široký sortiment zipsov, gombíkov, praciek a príslušenstva pre a tie sú známe po celom svete pre svoju výnimočnú kvalitu a trvanlivosť.

Duraflex®

Duraflex je jedným z najznámejších výrobcov výrobca plastových praciek a uzáverov na batohy a oblečenie. Bola založená v roku USA, ale teraz má celosvetový dosah. Spoločnosť Duraflex je priekopníkom v tejto oblasti v oblasti zákazkovej výroby, ako aj v oblasti poskytovaných služieb a kvality.

Parametre

Značky: Zajo
Intrastat: Pánske bundy - 1,20 - 62104000
Funkčné: ÁNO

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)