(Vypredané) Nórsky vlnený sveter Devold Svalbard Wool Zip Neck TC 396 410 A 207A

(Vypredané) Nórsky vlnený sveter Devold Svalbard Wool Zip Neck TC 396 410 A 207A

Mäkký, teplý vlnený sveter .. viac

Nórsky vlnený sveter Devold Svalbard Wool Zip Neck TC 396 410 A 207A

V tradícii je sila

PRI KÚPE TOHTO EXKLUZÍVNEHO SVETLA DOSTANETE ŠPECIÁLNY ŠTÍTOK S LOGOM ZNAČKY DEVOLD A POSLEDNÝM ZÁVODOM. NAVŽDY BUDETE SPOJENÍ S ÚŽASNÝM VLNENÝM SVETROM A PRÍBEHOM O VRECKOVKE A VŔBE.

Devold ® Originals sú teplé a tradičné svetre vyrobené zo 100 % nórskej vlny. Tieto svetre boli pôvodne vyrobené pre rybárov a iných pracovníkov, ktorí ich denne testovali v drsnom nórskom prostredí. Dnes sú tieto svetre obľúbené ako druhá alebo tretia vrstva, ktorá je ideálna do chladného počasia. Pre väčšie pohodlie pri nosení sú svetre vopred vyprané, aby boli dostatočne mäkké a mali ideálny tvar.

Názov svetra je odvodený od najsevernejšej časti Nórskeho kráľovstva. Počasie je tu veľmi drsné a chladné. Sveter Svalbard je do tohto počasia ideálny. Klasické nórske vzory zvyšujú atraktivitu

Svalbard je súostrovie v Severnom ľadovom oceáne severne od európskej pevniny. Zároveň je to najsevernejšia časť Nórskeho kráľovstva. Prísne vzaté, Svalbard je len najväčší ostrov v západnej časti súostrovia, ale je bežné, aj keď nepresné, označovať týmto názvom celé súostrovie

  • Materiál: vlna, prírodný
  • Funkcia: stredná (tepelná izolácia), vrchná (ochranná)
Devold je nórska spoločnosť, ktorá vyrába vlnené termoprádlo. Pôsobí od roku 1853, keď ju v Ålesunde založil Ole Andreas Devold. Takáto dlhoročná tradícia nemá na dnešnom trhu obdobu - je to jednoznačne najstaršia vlnená termobielizeň na svete.

Devold ponúka spodnú bielizeň od ultra tenkej kolekcie Breeze, vhodnej na teplejšie mesiace a spotenejšie aktivity, až po kolekciu Expedition, vhodnú pre zimomravých a do veľmi chladných podmienok. V kolekcii nájdete vhodné spodné prádlo na akúkoľvek aktivitu, ako aj vlnené svetre s vynikajúcim tepelným komfortom. Príslušenstvo zahŕňa širokú škálu čiapok, rukavíc, multifunkčných šálov a ponožiek rôznych typov na rôzne použitie.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)