Detské Tričko Devold Breeze Junior T-Shirt GO 180 214 A 222A

Detské Tričko Devold Breeze Junior T-Shirt GO 180 214 A 222A

zľava

Často sa obávate, či je vášmu dieťaťu príliš teplo alebo príliš zima? .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

52,50
-10%
47,20

Detské Tričko Devold Breeze Junior T-Shirt GO 180 214 A 222A

Často sa obávate, či je vášmu dieťaťu príliš teplo alebo príliš zima? Na jar a v lete sa ranné, popoludňajšie a večerné teploty veľmi menia. Vaše obavy sú však zbytočné! Detské tričko Breeze z radu DEVOLD® BREEZE je vyrobené z veľmi tenkého vlákna 100% Merino vlny, ktoré chladí, keď je teplo, a hreje, keď okolitá teplota klesá. Nechajte svoje dieťa objaviť maximálne pohodlie a zažiť pocit príjemného tepla za každých podmienok. Nechajte ich vyskúšať mimoriadne ľahké a mäkké tričko z najjemnejšej merino vlny. Môže sa vrhnúť do každého dňa bez obáv, že mu po tele bude stekať zápach a pot. Tričko patrí do série Devold ®Breeze. Je výnimočná vďaka celoročnému používaniu, schopnosti prispievať k termoregulácii tela vášho dieťaťa a odolnosti voči zápachu aj pri dlhodobom nosení. Toto tričko Devold je jednoducho základná vrstva, ktorá by sa mala stať súčasťou každého dňa vášho dieťaťa.

Certifikát OEKO-TEX® zaručuje bezpečnosť a zdravotnú nezávadnosť. Pretože značka Devold spĺňa prísne kritériá medzinárodného systému testovania a certifikácie textílií.

Široké použitie

Je deň vášho dieťaťa poznačený športom? Má v škole maximálnu angažovanosť? Relaxujete pred televízorom? Radi cestujete spolu? Toto je tričko Devold Breeze

Parametre

Značky: Devold
Funkčné: ÁNO
Intrastat: Tričká dl. Rukáv pánske + dámské - 0,20 - 61099030
Dostupnosť: do 3 dní

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)