(Vypredané) Čiapka Devold Breeze Merino 150 Beanie GO 181 900 A 258A

(Vypredané) Čiapka Devold Breeze Merino 150 Beanie GO 181 900 A 258A

Kvalitné uzávery .. viac

Čiapka Devold Breeze Merino 150 Beanie GO 181 900 A 258A

Počasie sa počas jarných a jesenných dní neustále mení. Chladné rána vystriedajú teplé, slnkom zaliate poludnia a večer sa opäť oteplí. Chcete si aj vy užiť tieto dni? Vyberte si čiapku Devold Breeze, ktorá sa ľahko zloží do malého objemu a zmestí sa do vrecka. Objavte maximálny komfort a zažite pocit príjemného tepla za každých podmienok. Vyskúšajte mimoriadne ľahkú a mäkkú čiapku z najjemnejšej merino vlny. Čiapka patrí do série Devold®Breeze. Je výnimočná vďaka celoročnému používaniu, schopnosti prispievať k termoregulácii tela a odolnosti voči zápachu aj pri dlhodobom nosení. Na ľavom spánku čiapky je nášivka Devold.

  • Kvalitu a spoľahlivosť už pre vás overili svetoví expedičníci a objavitelia, športovci, pracovníci horských chát a rôzne organizácie, ako napr. Horská služba.
  • 100 % prírodná merino vlna - udrží teplo, aj keď je mokrá
  • Každý ocení jednoduchú údržbu BEZ potreby žehlenia a možnosť PRAŤ čiapku v práčke a SUŠIŤ v sušičke.


Certifikáty

Značka Devold spĺňa prísne kritériá medzinárodného systému testovania a certifikácie textílií - Oeko Tex Standard 100. To znamená, že všetky výrobky sú vyrobené len zo zdravotne bezpečných materiálov.
Logo Woolmark, len s vlnenou bielizňou s touto značkou si môžete byť istí, že máte v rukách skutočnú kvalitu! Aby mohol byť odev označený logom Woolmark, musí obsahovať len najjemnejšiu čistú vlnu, ktorá spĺňa prísne kritériá kvality.

Veľkosť: 58

Parametre

Značky: Devold
Intrastat: Čepice - 0,08 - 65050090

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)