V TOMTO OBDOBÍ SA MÔŽE DORUČOVACIA DOBA OBJEDNÁVOK MIERNE PREDĹŽIŤ - ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE

Unisex čelenka Devold Breeze Merino 150 Headband GO 181 951 A 258A

Unisex čelenka Devold Breeze Merino 150 Headband GO 181 951 A 258A

zľava

Kvalitná čelenka .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

31,00
-10%
27,90
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 27,90

Unisex čelenka Devold Breeze Merino 150 Headband GO 181 951 A 258A

Počasie sa počas jarných a jesenných dní neustále mení. Chladné rána vystriedajú teplé, slnkom zaliate poludnia a večer sa opäť oteplí. Chceli by ste si užiť takéto dni? Vyberte si čelenku Devold Breeze, ktorá sa ľahko zloží do malého objemu a zmestí sa do vrecka. Objavte maximálny komfort a zažite pocit príjemného tepla za každých podmienok. Vyskúšajte mimoriadne ľahkú a mäkkú čelenku z najjemnejšej merino vlny. Čelenka patrí do série Devold®Breeze. Je výnimočná vďaka celoročnému používaniu, schopnosti prispievať k termoregulácii tela a odolnosti voči zápachu aj pri dlhodobom nosení. Na ľavom spánku čiapky je nášivka Devold.

  • Kvalitu a spoľahlivosť už pre vás overili svetoví expedičníci a objavitelia, športovci, pracovníci horských chát a rôzne organizácie, ako napr. Horská služba.
  • 100 % prírodná merino vlna - udrží teplo, aj keď je mokrá
  • Každý ocení jednoduchú údržbu BEZ potreby žehlenia a možnosť PRAŤ čelenku v práčke a SUŠIŤ v sušičke.


Certifikáty

Značka Devold spĺňa prísne kritériá medzinárodného systému testovania a certifikácie textílií - Oeko Tex Standard 100. To znamená, že všetky výrobky sú vyrobené len z materiálov, ktoré nie sú zdraviu škodlivé.
Logo Woolmark, len s vlnenou bielizňou s touto značkou si môžete byť istí, že máte v rukách skutočnú kvalitu!
Aby mohol byť odev označený logom Woolmark, musí obsahovať len najjemnejšiu čistú vlnu, ktorá spĺňa prísne kritériá kvality.

Devold je najlepšia prírodná kvalita z Nórska. Jedna z najstarších odevných značiek na trhu s vlastným vývojom a výrobou v továrni v Európe. Na výrobu svojich výrobkov používa najkvalitnejšiu vlnu od farmárov najmä z Nového Zélandu a Austrálie. Títo poľnohospodári dodávajú vlnu výlučne do Devold u. Svet Devold u je postavený na najtechnickejších a neprekonateľných prírodných vláknach, ktoré dokážeme dokonale spracovať. Je vyrobená z vlny, ktorá je 100 % prírodným vláknom s vlastnosťami, ktoré nemôže nahradiť žiadne umelé vlákno. Jeho hlavnou úlohou je chrániť vás. Hoci vlnu nedokážeme vyrobiť, už viac ako 166 rokov ju dokážeme dokonale spracovať a získať jej jedinečné vlastnosti. Spracúvame vlastnú vlnu a naše výrobné zariadenia sa nachádzajú výlučne v Európe. Sme jediní, ktorí kontrolujú celý proces výroby vlny, od strihania oviec cez pradenie priadze až po tkanie pleteniny a šitie konečného výrobku. Sme nekompromisní, pokiaľ ide o kvalitu a inovácie.

Materiál

100% vlna Merino, gramáž: 150 g/m2, vlákno: Superjemný 17,5 mikrónu

Parametre

Značky: Devold
Intrastat: Čepice - 0,08 - 65050090
Dostupnosť: do 3 dní

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)