(Vypredané) Dámske tričko Devold Breeze Merino 150 T-Shirt Wmn GO 181 216 A 317A

(Vypredané) Dámske tričko Devold Breeze Merino 150 T-Shirt Wmn GO 181 216 A 317A

Vlnené tričko z Nórska .. viac

Dámske tričko Devold Breeze Merino 150 T-Shirt Wmn GO 181 216 A 317A

Je váš deň v znamení športu? Ste maximálne vyťažení? Radi cestujete? Doprajete si úplný relax? Práve o tom je tričko Devold Breeze. Počasie sa počas letných dní neustále mení. Chladné ráno vystrieda horúce, slnkom zaliate poludnie a večer príde búrka. Chcete si aj vy užiť tieto dni? Vyberte si tričko Devold Breeze ako optimálnu základnú vrstvu. Objavte maximálny komfort a zažite pocit príjemného tepla za každých podmienok. Vyskúšajte mimoriadne ľahké a mäkké tričko z najjemnejšej merino vlny. Vrhnite sa do každého dňa bez obáv zo zápachu a potu stekajúceho po tele. Tričko patrí do série Devold®Breeze. Je výnimočná vďaka celoročnému používaniu, schopnosti prispievať k termoregulácii tela a odolnosti voči zápachu aj pri dlhodobom nosení. Toto tričko Devold je jednoducho pohodlná a stále elegantná základná vrstva, ktorá sa stane vaším každodenným kúskom.

  • okrúhly výstrih
  • ploché švy
  • ideálne tričko na ďalšie vrstvenie
  • Kvalitu a spoľahlivosť už pre vás overili svetoví expedičníci a objavitelia, športovci, pracovníci horských chát a rôzne organizácie, ako napr. Horská služba.
  • 100 % prírodná merino vlna - udrží teplo, aj keď je mokrá
  • Každý ocení jednoduchú údržbu BEZ potreby žehlenia a možnosť PRAŤ košeľu v práčke a SUŠIŤ ju v sušičke.


Certifikáty

Značka Devold spĺňa prísne kritériá medzinárodného systému testovania a certifikácie textílií - Oeko Tex Standard 100. To znamená, že všetky výrobky sú vyrobené len zo zdravotne bezpečných materiálov.
Logo Woolmark, len s vlnenou bielizňou s touto značkou si môžete byť istí, že máte v rukách skutočnú kvalitu! Aby mohol byť odev označený logom Woolmark, musí obsahovať len najjemnejšiu čistú vlnu, ktorá spĺňa prísne kritériá kvality.
 

Devold je najlepšia prírodná kvalita z Nórska. Jedna z najstarších odevných značiek na trhu s vlastným vývojom a výrobou v továrni v Európe. Na výrobu svojich výrobkov používa najkvalitnejšiu vlnu od farmárov najmä z Nového Zélandu a Austrálie.
 
Materiál

100% vlna Merino, gramáž: 150 g/m2, vlákno: Superjemný 17,5 mikrónu

Buďte si istí, že vďaka funkčnému dizajnu bude tričko Devold®Breeze vaším verným spoločníkom.

Parametre

Značky: Devold
Funkčné: ÁNO
Intrastat: Tričká dl. Rukáv pánske + dámské - 0,20 - 61099030

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)