nohavice Direct Alpine Mountainer Tech anthracite/khaki

nohavice Direct Alpine Mountainer Tech anthracite/khaki

zľava

Kvalitné nohavice .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

140,10
-10%
126,10
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 126,10

nohavice Direct Alpine Mountainer Tech anthracite/khaki

Nástupca legendárnych outdoorových nohavíc Mountainer v technickom prevedení dokonale uspokojí všetkých fanúšikov pôvodného modelu. Vychádza z veľmi vyhľadávanej klasickej koncepcie zosilnených kolien a zadného sedadla, v tomto prípade doplnenej o ľahšie funkčné Materiály na zvýšenie funkčnosti a pohodlia používateľa. Novo použitý doplnkový ekologický Materiál zaručuje väčšie pohodlie pri nosení a úsporu hmotnosti. To z nich robí ideálne nohavice na širokú škálu outdoorových aktivít, ako sú turistika, ferraty, horské túry a každodenné nosenie. Skvelý pomer ceny a kvality z hľadiska pohodlia, extrémnej odolnosti a užitočnosti. Maximálna hodnota za peniaze, nohavice na roky používania.

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

 • Hmotnosť: 470 g (L)
 • Hlavná časť 1: 85% polyamid (nylon) + 15% polyuretán (spandex), DWR - elastická tkanina Rip-sTop
 • Strih: pánsky (REGULAR FIT)

POPIS

 • Pútka na pripevnenie strmeňov.
 • Čiastočne elastický pás s nastaviteľným opaskom.
 • Klopa s dvoma protiľahlými zipsami.
 • Dve vrecká na zips a jedno ďalšie vrecko na zips na stehne.
 • Vystuženie kolien, zadnej časti sedadla a spodného vnútorného okraja nôh.
 • Anatomicky tVarované kolená.
 • Spodný okraj nôh s vnútorným klinom, nastavenie šírky.
 • Vyrobené v Európe
 • Limitovaná edícia

Veľkosti

Pánske veľkosti - Direct Alpine

Nohavice


XS S M L XL XXL
bočná dĺžka nohavíc 96 100 104 108 112 114
obvod pásu 74 78 82 86 90 94
obvod sedu 92 96 100 104 108 112


Veľkostné tabuľky prosím považujte za orientačné. Presné rozmery jednotlivých partií sa u rôznych produktov môžu líšiť - záleží na konkrétnom materiáli a aktivite pre ktorú je navrhnutý. Pamätajte na to, že výber vhodnej veľkosti je vždy veľmi individuálny, každý užívateľ môže preferovať iný typ strihu (voľnejšie vs priliehavejšie, dlhšie vs kratšie atď.).

Strihy všetkých našich produktov vychádzajú z jedného základu. Teda ak máte od nás už vyskúšanú veľkosť L a sedí Vám, teda aj ostatné produkty veľ. L Vám budú sedieť. Pre kontrolu si nájdite svoje rozmery vo veľkostnej tabuľke (merajte sa bez oblečenia). To, že niektoré L (napr. Devil bunda a Belay bunda) sú veľkostne (šírka) odlišné je zámerné. Naše oblečenie možno vrstviť a teda Devil bunda (L) ako vrchná je väčšia ako bunda Belay (L). Teda všetky vrstvy oblečenia (od podního bielizne po vrchné) veľkosti L, nemusíte kombinovať viac veľkostí.

Určíte rozdiely sú aj v sériách. Pre Mountain top a Climbing sú strihy proporčne viac na telo, tieto produkty sú špecificky určené pre dané použitie a anatomické vypracovanie je pre uvažované aktivity dôležité.
Naproti tomu v sériách Outdoor Activ a Street sú pri rovnakej veľkosti (zodpovedá veľ. Tabuľke) strihy voľnejšie a umožňujú prípadné vrstvenia pod bundy aj nohavice. Univerzálny, celoročné použitie pre všetky aktivity je pre tieto série žiadané.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)