Bunda Direct Alpine Guide brick/anthracite

Bunda Direct Alpine Guide brick/anthracite

zľava

Špičková technická bunda GUIDE .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

454,10
-10%
408,70
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 408,70

Bunda Direct Alpine Guide brick/anthracite

Technicky a funkčne prepracovaný ochranný vonkajší plášť pre najširšie spektrum vonkajších podujatí. Pri tvorbe tohto Guida sme sa zamerali na ľahkosť, funkčnosť a baliteľnosť. Všetky tieto atribúty sa nám podarilo dosiahnuté pomocou nového typu japonského materiálu Gelanots, ktorý dosahuje revolučné hodnoty v priedušnosti pri zachovaní vynikajúcej mechanickej trvanlivosť. V neposlednom rade bunda zaujme svojím novým dizajnom v kombinácii s s množstvom technických detailov a presným anatomickým strihom.

POPIS

  • Pevná a odolná kapucňa s viacsmerovým nastavením, ktorú možno pretiahnuť cez prilbu.
  • Zvýšený predný golier na ochranu tváre, odvetrávaný vetracie otvory, asymetrický stredový zips nezasahuje do tváre, možnosť magnety na upevnenie odopnutej klopy na vnútornú stranu kapucne.
  • Vyztužená odolnejšou tkaninou vo všetkých namáhaných oblastiach, na ramenách, rukávoch, kapucni a chrbte.
  • Vetracie otvory po stranách, ľahko prístupné s batohom, zipsy pretiahnuté cez celú prednú časť, ktoré umožňujú prístup do spodných vreciek vrstvy.
  • Kostený centrálny zips s dvoma protiľahlými jazdcami s vnútornou ochrannou klopou.
  • Vyrobené v Európe

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

Hmotnosť: 445 g
Hlavná časť 1: 100% polyamid (nylon) + 100% polyuretán + 100% polyamid (nylon), DWR - 3L Gelanots High Breathable Hardshell, 20 000 mm H?O, MP 62 000 g/m?/24H; hlavný 2: 100% polyamid (nylon) + 100% polyuretán + 100% polyamid (nylon), DWR - 3L Gelanots High Br

Veľkosti

Pánské velikosti - Direct Alpine

Bundy

 


XS S M L XL XXL
délka paže (1) 81 83 84,5 87 89,5 91
obvod boků 92 96 100 104 108 112
obvod hrudi 82 86 92 98 104 110
Obvod hrudi a boků je měřen se spodní vrstvou. (1) Délka paže je měřena od krku po zápěstí.


Velikostní tabulky prosím považujte za orientační. Přesné rozměry jednotlivých partií se u různých produktů mohou lišit - záleží na konkrétním materiálu a aktivitě pro kterou je navržen. Pamatujte na to, že výběr vhodné velikosti je vždy velice individuální, každý uživatel může preferovat jiný typ střihu (volnější vs přiléhavější, delší vs kratší atd.).

Střihy všech našich produktů vycházejí z jednoho základu. Tedy pokud máte od nás již vyzkoušenou velikost L a sedí Vám, tedy i ostatní produkty vel. L Vám budou sedět. Pro kontrolu si najděte své rozměry ve velikostní tabulce( měřte se bez oblečení). To, že některé L (např. Devil bunda a Belay bunda) jsou velikostně (šířka) odlišné je záměrné. Naše oblečení lze vrstvit a tedy Devil bunda (L) jako svrchní je větší než bunda Belay (L). Tedy všechny vrstvy oblečení (od podního prádla po svrchní) velikosti L, nemusíte kombinovat více velikostí.

Určíte rozdíly jsou i v sériích. Pro Mountain top a Climbing jsou střihy proporčně více na tělo, tyto produkty jsou specificky určené pro dané použití a anatomické vypracovaní je pro uvažované aktivity důležité.
Naproti tomu v sériích Outdoor Activ a Street jsou při stejné velikosti (odpovídá vel. tabulce) střihy volnější a umožňují případné vrstvení pod bundy i kalhoty. Universální, celoroční použití pro veškeré aktivity je pro tyto série žádané.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)