nohavice Direct Alpine COULOIR PLUS Lady black

nohavice Direct Alpine COULOIR PLUS Lady black

Overshellové softshellové nohavice vhodné do chladnejšieho počasia. .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

255,80

nohavice Direct Alpine COULOIR PLUS Lady black

Overshellové softshellové nohavice v modernom dizajne vhodné do chladnejšieho počasia podmienky. Primárne určené na zimný pohyb v horách, najmä skialpinizmus a lyžovanie. Anatomický strih podľa prirodzeného tvaru ženského tela a poskytuje voľnosť pohybu bez obmedzení. Hybrid kombinácia materiálov zvyšuje fyziologickú funkčnosť modelu. Doplňujúce informácie materiál použitý na sedadle nohavíc s grafénom eliminuje baktérie vytvorené počas pohybu. Zadná časť lemovaná príjemným materiálom Polartec Alpha dodáva potrebný tepelný komfort. Slušné, ale objemné vrecká neobmedzujú pohyb. Nohavice sú v spodnej časti vybavené tkaninou odolnou proti oderu na ochranu pred poškodením od hrán lyží a hrotov kŕčov.

  • Hmotnosť: 621 g
  • Hlavná časť: 65% Polyamid (Nylon) + 23% Polyester + 12% Polyuretán, DWR, odolný voči vetru - 2L Dynamic softshell; Zateplenie: 100% recyklovaný Polyester - POLARTEC® ALPHA; Nosná časť: 50% Polyester, 50% Graphene; Výstuž: 73% Polyamid (Nylon) + 15% Polyuretán
  • Strih: dámsky (REGULAR FIT)

POPIS

  • Vyšší zadný panel na ochranu spodnej časti chrbta.
  • Vnútorná časť nohavíc v sedacej časti s funkčným materiálom na odvod vlhkosti.
  • Nastavenie pásu pomocou elastického pásu.
  • Zadné diely sú vybavené materiálom Polartec Alpha na zvýšenie tepelného komfortu.
  • Skryté vrecko na zips a ľavé väčšie stehenné vrecko na zips s pútkom.
  • Vyrobené v Európe

Veľkosti

Dámske veľkosti

Nohavice


XS S M L XL XXL
bočná dĺžka nohavíc 95 99 103 107 111 113
obvod pásu 64 68 72 76 80 84
obvod sedu 92 96 100 104 108 112


Veľkostné tabuľky prosím považujte za orientačné. Presné rozmery jednotlivých partií sa u rôznych produktov môžu líšiť - záleží na konkrétnom materiáli a aktivite pre ktorú je navrhnutý. Pamätajte na to, že výber vhodnej veľkosti je vždy veľmi individuálny, každý užívateľ môže preferovať iný typ strihu (voľnejšie vs priliehavejšie, dlhšie vs kratšie atď.).

Strihy všetkých našich produktov vychádzajú z jedného základu. Teda ak máte od nás už vyskúšanú veľkosť L a sedí Vám, teda aj ostatné produkty veľ. L Vám budú sedieť. Pre kontrolu si nájdite svoje rozmery vo veľkostnej tabuľke (merajte sa bez oblečenia). To, že niektoré L (napr. Devil bunda a Belay bunda) sú veľkostne (šírka) odlišné je zámerné. Naše oblečenie možno vrstviť a teda Devil bunda (L) ako vrchná je väčšia ako bunda Belay (L). Teda všetky vrstvy oblečenia (od podního bielizne po vrchné) veľkosti L, nemusíte kombinovať viac veľkostí.

Určíte rozdiely sú aj v sériách. Pre Mountain top a Climbing sú strihy proporčne viac na telo, tieto produkty sú špecificky určené pre dané použitie a anatomické vypracovanie je pre uvažované aktivity dôležité.
Naproti tomu v sériách Outdoor Activ a Street sú pri rovnakej veľkosti (zodpovedá veľ. Tabuľke) strihy voľnejšie a umožňujú prípadné vrstvenia pod bundy aj nohavice. Univerzálny, celoročné použitie pre všetky aktivity je pre tieto série žiadané.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)