(Vypredané) Pánska športová vesta Nordblanc Attitude NBWJM7757_MVO

(Vypredané) Pánska športová vesta Nordblanc Attitude NBWJM7757_MVO

Módna športová bunda .. viac

Pánska športová vesta Nordblanc Attitude NBWJM7757_MVO

Pánska športová vesta NORDBLANC ATTITUDE má predný panel zateplený materiálom INVISTA TERMOLITE PLUS®, ktoré sa nevybuchnú bez ohľadu na rýchlosť pohybu vpred a všetky dôkazy o vašich snahách prekonať rýchlosť svetla budú zverejnené rýchloschnúci POWERFLEECE na zadnej strane. Vesta je vhodná na beh, bežecké lyžovanie, cyklistiku alebo ako vrstva pod lyžiarsku bundu. Alebo len to, že sa vám páči.


Odolnosť voči vetru


Odolá aj silným nárazom vetra a zabezpečí vám pohodlie aj v extrémnych poveternostných podmienkach a náročných situáciách.

Duté vlákno

Poskytuje vám maximálny tepelný komfort a dokáže akumulovať teplo, ktoré vyžaruje ľudské telo v nepriaznivých poveternostných podmienkach.

Nízka hmotnosť

Ľahký materiál vám poskytne pohodlie a neobmedzený pohyb.

Elastické

Elastická tkanina umožňuje voľnosť pohybu a maximálne pohodlie pri akejkoľvek aktivite.

Technika:

  • POWERFLEECE

Ľahký, vysoko elastický materiál s mikročesaním na vnútornej strane pre lepšiu tepelnú izoláciu a pohodlie. Zvonka je hladký a veľmi príjemný na dotyk, poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a ochranu pred nárazmi vetra.

  • INVISTA THERMOLITE® Ľahká tepelnoizolačná výplň, ktorá sa používa v výrobky určené pre extrémne nízke teploty. Duté vlákna majú najlepšie izolačné vlastnosti a zároveň veľmi nízku hmotnosť. Výrobok s táto náplň je určená pre veľmi náročné outdoorové aktivity a najmä extrémne športové aktivity.

Parametre

Značky: Nordblanc
Intrastat: Pánske bundy - 1,20 - 62104000

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)