(Vypredané) Dámska lyžiarska bunda Nordblanc Separated NBWJL7744_ZEU

(Vypredané) Dámska lyžiarska bunda Nordblanc Separated NBWJL7744_ZEU

Sofistikovaná lyžiarska bunda .. viac

Dámska lyžiarska bunda Nordblanc Separated NBWJL7744_ZEU

Dámska prepracovaná lyžiarska bunda NORDBLANC SEPARATED zo strečového materiálu TERATEX® X20000.

Lyžiarska bunda NORDBLANC SEPARATED z elastického materiálu TERATEX® X20000 s membránou je vysoko nepremokavá. Bunda vás ochráni pred premoknutím aj v nepriaznivom počasí a tepelná izolácia FURTHERM® zaručuje ideálny tepelný komfort. Vnútorné vrecká, vrecko na skipas na rukáve a ďalšie drobné detaily robia túto bundu ideálnou na lyžovanie akéhokoľvek druhu. Vďaka modernému dizajnu je bunda vhodná do mesta.

Cez priliehavé elastické dvojité manžety na rukávoch a vylepšený pás neprejde ani jedna snehová vločka. Kapucňu možno odopnúť a nastaviť 4 rôznymi spôsobmi, aby vám dokonale sadla.

BENEFITS

LEPENÉ ŠVY

Aplikáciou vysokou teplotou lepené pásky dosiahneme 100% zacelenie dier, ktoré vznikajú po prieniku ihly pri šití. Tým sa výrobok stáva plne nepremokavý, aj v miestach Takto podlepených švov.

ELASTICKÉ

Pružná látka umožňuje voľnosť pohybu a maximálny komfort pri akejkoľvek aktivite.

HOLLOW TRAIN

Poskytne vám maximálny tepelný komfort a dokáže akumulovať teplo vyžarované ľudským telom v náročných poveternostných podmienkach.

priedušné

Pomáha regulovať vašu telesnú teplotu a zaistí dokonalý teplotný komfort za akéhokoľvek počasia.

VODEODOLNÉ

Vodotesnosť vás ochráni pred premenlivým počasím, udrží vás v suchu a umožní vám naplno prežiť silu okamihu.

Technológia:

  • Membránové jadro TERATEX® 20000ELP Membrány s označením ELP sú špeciálne optimalizované pre potrebu regulácie teploty u žien. Dokonalý materiál membrány vyniká extrémnou nepremokavosťou a priedušnosťou. Nekompromisná funkčnosť materiálu a mimoriadna vodoodpudivosť chránia pred výkyvmi extrémneho počasia. Funkcia inteligentnej priedušnosti zabezpečuje cirkuláciu tepla v akomkoľvek počasie. Výrobok z tohto materiálu je určený pre veľmi náročné vonkajšie outdoorové aktivity a najmä extrémne športové aktivity.
  • FURTHERM® Priedušná tepelnoizolačná výplň. Udržuje telo v teple a pohodlie. V extrémnych poveternostných podmienkach sa hromadí v tele teplo, ktoré neskôr uvoľňuje späť, čím pomáha udržiavať potrebnú telesná teplota.
Materiály:

Vrchný materiál: 100% polyester - jadro s membránou TERATEX® 20000 ELP, vodný stĺpec 20 000 mm, priedušnosť 20 000 g
Výplň: 100% polyester
Podšívka: 100% polyester

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)