Náš blog

gamisport.sk » Amix Nitric Oxide

Amix Nitric Oxide

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 10 dní

Cena vč. DPHod 14,46
Pôvodná cena
od 17,03
Amix
viac značky Amix

Potravina určená pre zvláštnu výživu

Prípravok napomáhajúci uvoľňovanie a rozširovanie ciev. Vďaka tomu dochádza k lepšiemu zásobovaniu svalov kyslíkom a živinami.

1 kapsula obsahuje:

750mg Arginín alfa-ketoglutarát (A-AKG)

Odporúčané dávkovanie:

Denná dávka sú 4 kapsule, rozdelené 2x denne medzi jedlami

Balenie:

  • 120kapslí
  • 360kapslí

Zloženie: Arginín alfa-ketoglutarát (A-AKG), želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo: oxid titaničitý), látky protihrudkujúce stearát horečnatý, oxid kremičitý 1 kapsula obsahuje: 750mg Arginín alfa-ketoglutarát (A-AKG).

Upozornenie: Nevhodné pre deti a mládež, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pri metabolických poruchách so zvýšenou hladinou arginínu. Nevhodné pre diabetikov a pre osoby s respiračným ochorením (napr. astma), s ochorením srdca, ciev, pečene, obličiek. Neodporúča sa užívať ľuďom s ochorením krvného tlaku a cukrovky. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

    doba expedície: do 10 dní

    Odporúčame tiež: