Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

Amix Ecdy-Sterones BOX 90 kapsúl

Amix Ecdy-Sterones BOX 90 kapsúl

Potravina určená pre zvláštnu výživu. .. viac

Dostupnosť: do 5 dní

40,10

Amix Ecdy-Sterones BOX 90 kapsúl

Základom produktu je extrakt pochádzajúci z rastliny Cyanotis Arachnoidea s 90tich% obsahom Beta-Ecdysteronu (20-Beta-Hydroxyecdysterone). Wild yam root extrakt - Diosgenin obsiahnuté v prírodnej byline Dioscorea villosa, ktorá má vysoký obsah steroidných sapogeninov. Pomáha podporovať produkciu testosterónu a estrogénu. Maca je koreňom peruánskej rastliny, ktorá je už niekoľko tisícročí využívaná juhoamerickú tradičnou medicínou pre svoje mocné pozitívne efekty na hormonálny a imunitný systém. Prezýva sa jej "peruánsky ženšen" alebo "prírodná viagra". Guggul (tzv. hnedý extrakt) pochádza z indického stromu Commiphora mukul. Podporuje aktiváciu lipolytických enzýmov (enzýmy štiepiace tuky), podporuje prirodzené zvýšenie hladiny hormónu T3 (hormón štítnej žľazy), zodpovedný za urýchlenie metabolizmu a odbúravanie tukov. Gamma Oryzanol je bezpečná prírodná alternatíva syntetických anabolických steroidov. Zvyšuje hladinu testosterónu a podporuje rast buniek. Gamma Oryzanol stimuluje uvoľňovanie endorfínov.

Výhody:

  • Zvyšuje prirodzenú produkciu testosterónu
  • Podporuje rast svalovej hmoty
  • Zvyšuje libido (sexuálna túžba)
  • aktivuje lipolytické enzýmy
  • urýchľuje metabolizmus tukov
  • napomáha znižovať hladinu cholesterolu

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 3 kapsule denne s jedlom. Zapite dostatočným množstvom vody. Produkt užívajte maximálne po dobu 4 týždňov. Potom nasleduje pauza min. 2 týždne. Zloženie v 3 kapsulách: želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý), Cyanotis Archnoidea (90% Beta Ecdysteron) 450mg, Wild Yam Root Extrakt (15% Diosgen. Saponínov) 450 mg, Maca Root Extrakt (10% Lepidium Meyenii) 300 mg, Guggul Resin Extrakt (Guggulsteróny Z & E 3%) 300 mg, Gamma Oryzanol 300 mg, Horny Goat Weed Extrakt (40% icariin), stabilizátor: hydroxypropylmetylcelulosa (Methocel ®), látky protihrudkujúce stearát horečnatý, oxid kremičitý

Priemerné výživové hodnoty v 100 g:

Energetická hodnota 346,2 kcal / 1475,4 kJ
Bielkoviny 28,6 g
Sacharidy 45,8 g,
Tuky 16,2 g

Upozornenie: Nevhodné pre deti a mládež do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ˚ C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

Parametre

Značky: Amix
Intrastat: Expedičná strava - 0,40 - 21042000
Dostupnosť: do 5 dní

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)