Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

Amix Gamma Oryzanol 120 kapsúl

Amix Gamma Oryzanol 120 kapsúl

Potraviny určené na osobitné výživové účely .. viac

Dostupnosť: do 5 dní

21,49

Amix Gamma Oryzanol 120 kapsúl

GAMMA ORYZANOL je rastlinný extRakt so silným anabolickým účinkom. Je to bezpečná prírodná alternatíva syntetických anabolických steroidov. Zvyšuje hladinu Testosterónu a podporuje rast buniek. Gama oryzanol stimuluje uvoľňovanie endorfínov. Ukázalo sa, že je to veľmi silný antioxidant.

  • podporuje zvýšenie hladiny Testosterónu
  • podporuje nárast svalovej hmoty a sily
  • pomáha znižovať množstvo telesného tuku
  • urýchľuje zotavenie

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu dvakrát denne s jedlom. Užívajte 1 kapsulu 2-krát denne s 1 polievkovou lyžicou vody.

Zloženie v 1 kapsule: Gamma Oryzanol 300 mg, Želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo: oxid titaničitý), stabilizátor: hydroxypropylmetylcelulóza (Methocel®), látky protihrudkujúce látky: stearan horečnatý, oxid kremičitý

Priemerné výživové hodnoty na 100 g:

Upozornenie: Nevhodné pre deti a mládež do 18 rokov, Tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie nie je náhradou pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom mieste pri teplotách do 25 °C, chrániť pred priAmym slnečným žiarením a pred mráz.

Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Potraviny určené na špeciálne diétne použitie. Vhodné pre športovcov a osoby na zvýšená fyzická aktivita.

Parametre

Energetická hodnota 645,4 kcal / 2716,7 kJ
proteíny 28,6 g
Sacharidy 18,9 g,
Tuky 51,6 g
Značky: Amix
Intrastat: Expedičná strava - 0,40 - 21042000
Dostupnosť: do 5 dní

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)