Náš blog

gamisport.sk » Amix IsoGEL ® Energy Shock 70ml

Amix IsoGEL ® Energy Shock 70ml

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 10 dní

Cena vč. DPH1,40
Pôvodná cena
1,55
Amix
viac značky Amix

Potravina určená pre zvláštnu výživu

Iso-Gel Energy SHOCK! je skvele chuťou extrémne rýchlo energizujúci zdroj energie pre váš športový výkon. Obsahuje koncentrovaný komplex sacharidov s prevažujúcim podielom dextrózy, pre maximálne rýchly nástup účinku. Komplex sacharidov v produkte dopĺňa synergické pôsobenie zmesi prísad vrátane kofeínu, Beta-alanínu (CarnoSyn ®), taurínu, L-karnitínu, Inosin a minerálneho komplexu!

  • dodáva extrémne rýchlu energiu
  • pomáha predchádzať svalovým kŕčom
  • zvyšuje mentálne sústredenie a vytrvalosť
  • zvyšuje výkonnosť

Zloženie v 70 ml (guarana): čistená voda, dextróza, isomaltulóza (Palatinose ®), maltodextrín, stabilizátor: karboxymetylcelulóza a xanthan, taurín 1000 mg, L-glycín 1000 mg, citran horečnatý (75 mg horčíka - 19,7% DDD * ), L-Carnitin base 500 mg, 300 Inosin mg, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, kyselina jablčná, aróma, citran draselný (draslík 75 mg - 2,2% DDD *), chlorid sodný (Sodium 150 mg - 6,2% DDD *), beta-alanín (CarnoSyn ®) 100 mg, Kofeín 100 mg, konzervačné látky: sorban draselný a benzoan sodný, sladidlá: sukralóza, acesulfam-K, farbivo: karamel

Odporúčané dávkovanie: Odporúčaná denná dávka sú 1-2 gély (nie viac ako 2 gély). Pre doplnenie energie prijmite 1 gél pred alebo počas výkonu. Gél je možné konzumovať po častiach, podľa aktuálnej potreby doplnenie energie. Nezabúdajte dodržiavať pitný režim.

Priemerné nutričné ​​hodnoty v 100ml:

Energetická hodnota: 210 kcal / 894 kJ
Bielkoviny 3,5 g,
Sacharidy 48 g
Tuky <0,5 g

Upozornenie: Nevhodné pre deti a mládež do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy a osoby citlivé na kofeín. Nevhodné pri metabolických poruchách so zvýšenou hladinou arginínu. Nevhodné pre diabetikov a pre osoby s respiračným ochorením (napr. astma), s ochorením srdca, ciev, pečene, obličiek. Neodporúča sa užívať ľuďom s ochorením krvného tlaku a cukrovky. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Upozornenie pre registrovaných športovcov: Obsahuje kofeín, nie je vhodné pre registrovaných športovcov. Užitie lieku konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom. Po otvorení skonzumujte do 24 hod Azorubín a tartrazín môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone, so sladidlom.

doba expedície: do 10 dní

Odporúčame tiež: