Náš blog

gamisport.sk » Amix IsoGEL ® Recovery 70ml

Amix IsoGEL ® Recovery 70ml

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 10 dní

Cena vč. DPH1,40
Pôvodná cena
1,55
Amix
viac značky Amix

Potravina určená pre zvláštnu výživu

So-Gel ™ Recoveryje športové gél ideálny pre použitie ku koncu výkonu a ihneď po ňom. Obsahuje koncentrovaný komplex sacharidov s pozvoľným vstrebávaním a účinnú zmes látok ako sú aminokyseliny BCAA, L-Glutamín, L-Arginín, Beta-Alanín, L-citrulín, Dimethylglycine a komplex dôležitých minerálov. Ideálny doplnok stravy špeciálne vyvinutý pre extrémne zaťažené športovcov. Obsiahnutý horčík prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

- Urýchľuje regeneráciu po náročnej fyzickej záťaži
- Chráni svaly pred degradáciou
- Podporuje odplavovanie kyseliny mliečnej zo svalov
- Pomáha predchádzať svalovým kŕčom

Zloženie v 70 ml (malina): čistená voda, Maltodextrín, Fruktóza, Vitargo ®, stabilizátor: karboxymetylcelulózaaxanthan, citran horečnatý (75mg horčíka - 19,7 DDD *), L-Glutamín 500 mg, citran draselný (150mg draslíka - 4,3 % DDD *), L-arginín báze250 mg, L-leucín 250mg, L-izoleucín 125 mg, L-Valín 125 mg, N, N-dimetylglycin HCL100 mg, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, kyselina jablčná, aróma, konzervačné látky: sorban draselným benzoan sodný, chlorid sodný (75 mg sodíka - 3,1% DDD *), L-citrulín báze50 mg, Beta-alanín (CarnoSyn ®) 50 mg, sladidlá: sukralóza, acesulfam-K, farbivo: azorubíin, brilantná modrá

Odporúčané dávkovanie: Odporúčaná denná dávka sú 1-2 gély. Prijmite 1 gél počas alebo ihneď po výkone. Gél je možné konzumovať po častiach. Nezabúdajte dodržiavať pitný režim.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pri metabolických poruchách so zvýšenou hladinou arginínu. Nevhodné pre diabetikov a osoby s respiračným ochorením (např.astma), ochorením srdca, ciev, pečene a obličiek a poruchami krvného tlaku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Po otvorení skonzumujte do 24 hod Azorubín a tartrazín môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone, so sladidlom.

doba expedície: do 10 dní

Odporúčame tiež: