Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

Amix Osteo Gelatin + MSM Caps 200 kapsúl

Amix Osteo Gelatin + MSM Caps 200 kapsúl

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

Dostupnosť: do 5 dní

11,13

Amix Osteo Gelatin + MSM Caps 200 kapsúl

Osteo Gelatin Caps je unikátny výrobok určený k výžive a regenerácii športom zaťažených a opotrebovaných kĺbov. Vysoko účinná kombinácia hydrolyzát kolagénu a MSM (metylsulfonylmetán).

Zloženie: peptidy kolagénneho hydrolyzátu želatíny, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý), MSM - methylsulfonylmethan, látky protihrudkujúce stearát horečnatý, oxid kremičitý

Jedna kapsula obsahuje: Peptidy kolagénneho hydrolyzátu želatíny 400 mg MSM (methylsulfonylmethan) 30 mg

Odporúčané dávkovanie: základná dávka je 4-6 kapslí denne medzi jedlami. Pre zvýšenie účinnosti môžete vziať 5-10 kapslí. Dávku vždy zapite dostatočným množstvom vody.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

Parametre

Značky: Amix
Intrastat: Expedičná strava - 0,40 - 21042000
Dostupnosť: do 5 dní

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)