Náš blog

gamisport.sk » Amix Osteo Gelatin + MSM Caps 200 kapsúl

Amix Osteo Gelatin + MSM Caps 200 kapsúl

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 10 dní

Cena vč. DPH9,50
Pôvodná cena
10,54
Amix
viac značky Amix

Potravina určená pre zvláštnu výživu

Osteo Gelatin Caps je unikátny výrobok určený k výžive a regenerácii športom zaťažených a opotrebovaných kĺbov. Vysoko účinná kombinácia hydrolyzát kolagénu a MSM (metylsulfonylmetán).

Zloženie: peptidy kolagénneho hydrolyzátu želatíny, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý), MSM - methylsulfonylmethan, látky protihrudkujúce stearát horečnatý, oxid kremičitý

Jedna kapsula obsahuje: Peptidy kolagénneho hydrolyzátu želatíny 400 mg MSM (methylsulfonylmethan) 30 mg

Odporúčané dávkovanie: základná dávka je 4-6 kapslí denne medzi jedlami. Pre zvýšenie účinnosti môžete vziať 5-10 kapslí. Dávku vždy zapite dostatočným množstvom vody.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

doba expedície: do 10 dní

Odporúčame tiež: