Výpredaj skladu! TOPÁNKY BUNDY TERMOPRÁDLO a ĎALŠIE so zľavou až 60%!

Amix Osteo Ultra GelDrink 600g

Amix Osteo Ultra GelDrink 600g

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

21,57 €

Amix Osteo Ultra GelDrink 600g

Osteo Ultra GelDrink je vysoko účinný rozpustný práškový nápoj pre ochranu, regeneráciu a výživu kĺbov, chrupaviek, kostí, šliach a väzov. Základné a najdôležitejšou zložkou je kvalitný hydrolyzát kolagénu doplnený o preverenú, vysoko účinnú kombináciu Glukosaminu, Chondroitínu, MSM, salicínu a Boswellia. Účinky produktu ešte podporuje vyvážený komplex dôležitých vitamínov a minerálov.

Glukosamín je základným stavebným kameňom kostí, chrupaviek, väzov a šliach. Chondroitín je derivát glukosamínu, ktorý podporuje pevnosť a pružnosť všetkých spojivových tkanív v tele. Extrakt zo živice indického stromu Boswellia serrata obsahuje boswellovej kyseliny, ktoré podporujú zdravý tok krvi do kĺbov a pôsobí blahodárne pri chronických zápaloch pohybového ústrojenstva. White Willow Bark (Salicín) a MSM výrazne napomáhajú znižovať bolesť, redukovať zápaly a opuchy kĺbov. Salicín je prirodzenou formou Aspirinu.

  • dokonalá kĺbová výživa
  • podporuje zlepšenie pohyblivosti kĺbov
  • vyživuje kĺbovú chrupavku
  • podporuje zdravý vývoj kože, vlasov a nechtov
  • napomáha intenzívnej regenerácii a ochrane kĺbov a väzív

Obsahuje účinné látky:

Boswelia serrata - podporuje pružnosť a pohyblivosť kĺbov pri zvýšenej námahe.
Vitamín C - prispieva k tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kĺbov.
White willow - prispieva k správnej funkcii kĺbov a svalov.

Ďalšími zložkami sú kvalitné hydrolyzát kolagénu doplnený o Glukosamín, Chondroitín, MSM, minerály a vitamíny skup B.

Zloženie: hydrolyzát kolagénu, maltodextrín, Methylsulphonylmethan, Glukosamín sulfát 2KCl, kakaový prášok (len u príchute čokoláda), kyselina citrónová (len u príchuťou pomaranč a lesné plody), magnézium citrát, hydrogénfosforečnan vápenatý, AmixTM Vitamínový Premix (tiamín HCl-vit.B1 , Vitamín B2, kyselina pantoténová - vit.B5, Niacín, Pyridoxín HCl - Vit. B6, kyselina listová, Vitamín C, Vitamín B12), Chondroitín sulfát, farbivá: (príchuť lesné plody - extrakt z červenej repy, príchuť pomaranč - kurkumín a extrakt z červenej repy), hydrogénfosforečnan draselný, aróma, Extrakt bielej vŕbovej kôry (15% salicín), sladidlá: sukralóza Splenda ®, aceslufam-K; kadidlovník pílovitý (Boswellia serrata) extrakt

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25oC, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone. So sladidlom.

Parametre

Značky: Amix
Intrastat: Expedičná strava - 0,40 - 21042000
Dostupnosť: do 5 dní

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)