Náš blog

gamisport.sk » Amix Osteo Ultra GelDrink 600g

Amix Osteo Ultra GelDrink 600g

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 10 dní

Cena vč. DPH19,38
Pôvodná cena
21,51
Amix
viac značky Amix

Potravina určená pre zvláštnu výživu

Osteo Ultra GelDrink je vysoko účinný rozpustný práškový nápoj pre ochranu, regeneráciu a výživu kĺbov, chrupaviek, kostí, šliach a väzov. Základné a najdôležitejšou zložkou je kvalitný hydrolyzát kolagénu doplnený o preverenú, vysoko účinnú kombináciu Glukosaminu, Chondroitínu, MSM, salicínu a Boswellia. Účinky produktu ešte podporuje vyvážený komplex dôležitých vitamínov a minerálov.

Glukosamín je základným stavebným kameňom kostí, chrupaviek, väzov a šliach. Chondroitín je derivát glukosamínu, ktorý podporuje pevnosť a pružnosť všetkých spojivových tkanív v tele. Extrakt zo živice indického stromu Boswellia serrata obsahuje boswellovej kyseliny, ktoré podporujú zdravý tok krvi do kĺbov a pôsobí blahodárne pri chronických zápaloch pohybového ústrojenstva. White Willow Bark (Salicín) a MSM výrazne napomáhajú znižovať bolesť, redukovať zápaly a opuchy kĺbov. Salicín je prirodzenou formou Aspirinu.

  • dokonalá kĺbová výživa
  • podporuje zlepšenie pohyblivosti kĺbov
  • vyživuje kĺbovú chrupavku
  • podporuje zdravý vývoj kože, vlasov a nechtov
  • napomáha intenzívnej regenerácii a ochrane kĺbov a väzív

Obsahuje účinné látky:

Boswelia serrata - podporuje pružnosť a pohyblivosť kĺbov pri zvýšenej námahe.
Vitamín C - prispieva k tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kĺbov.
White willow - prispieva k správnej funkcii kĺbov a svalov.

Ďalšími zložkami sú kvalitné hydrolyzát kolagénu doplnený o Glukosamín, Chondroitín, MSM, minerály a vitamíny skup B.

Zloženie: hydrolyzát kolagénu, maltodextrín, Methylsulphonylmethan, Glukosamín sulfát 2KCl, kakaový prášok (len u príchute čokoláda), kyselina citrónová (len u príchuťou pomaranč a lesné plody), magnézium citrát, hydrogénfosforečnan vápenatý, AmixTM Vitamínový Premix (tiamín HCl-vit.B1 , Vitamín B2, kyselina pantoténová - vit.B5, Niacín, Pyridoxín HCl - Vit. B6, kyselina listová, Vitamín C, Vitamín B12), Chondroitín sulfát, farbivá: (príchuť lesné plody - extrakt z červenej repy, príchuť pomaranč - kurkumín a extrakt z červenej repy), hydrogénfosforečnan draselný, aróma, Extrakt bielej vŕbovej kôry (15% salicín), sladidlá: sukralóza Splenda ®, aceslufam-K; kadidlovník pílovitý (Boswellia serrata) extrakt

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25oC, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone. So sladidlom.

doba expedície: do 10 dní

Odporúčame tiež: