Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

Amix Ca + Mg + Zn 100 tablet

Amix Ca + Mg + Zn 100 tablet

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

Dostupnosť: do 5 dní

12,81

Amix Ca + Mg + Zn 100 tablet

Amix ™ Calcium-Magnesium-Zinc - zmes základných minerálov. Vápnik prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti svalov a je potrebný pre udržanie zdravých kostí a zubov. Horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k normálnemu energetickému metabolizmu a k normálnej činnosti svalov. Zinok prispieva k udržaniu zdravých kostí, vlasov a nechtov. Ďalej prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Zinok je súčasťou jeho úloha pri tvorbe kolagénu.

  • Podporuje metabolizmus svalov, kostí a zubov
  • perfektne vstrebateľná forma
  • efektívne antioxidant

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1-2 tablety s jedlom. Zapite dostatočným množstvom vody. Amix ™ Ca-Mg-Zn

Obsah / 1 tbl Zdroj% DDD * Vápnik 333,3 mg Calcium Carbonate 41,7% Horčík 133,3 mg Magnesium Oxide 44,4% Zinok 8,3 mg Zinc Oxide 55,3% Prídavné látky: Kyselina strearová, Karboxymetylcelulóza, Stearát horečnatý, Oxid kremičitý * ODD - Odporúčaná denná dávka

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

Parametre

Značky: Amix
Intrastat: Expedičná strava - 0,40 - 21042000
Dostupnosť: do 5 dní

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)