Náš blog

gamisport.sk » Amix EnzymEx ® Multi 90 kapsúl

Amix EnzymEx ® Multi 90 kapsúl

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 10 dní

Cena vč. DPH16,90
Pôvodná cena
18,76
Amix
viac značky Amix

Potravina určená pre zvláštnu výživu

EnzymEx ® Multi obsahuje široké spektrum dôležitých enzýmov potrebných pre trávenie a vstrebávanie všetkých hlavných živín (bielkovín, sacharidov a tukov). Enzýmy v tomto komplexe sú mikrobiálneho pôvodu (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, bakteriálne neutrálne proteáza). Tento výrobok je preto úplne rastlinného pôvodu.

  • Zlepšuje vstrebávanie živín
  • Prírodný produkt
  • Rastlinný pôvod

Odporúčané dávkovanie: 2 kapsule denne s jedlom. Zapite dostatočným množstvom vody.

Priemerné výživové hodnoty v 100 g:

Energetická hodnota 1492,9 KJ / 351,8 Kcal
Bielkoviny 21,1 g
Sacharidy 62,8 g
Tuky 1,8 g

Zloženie v 2 kapsuliach: hydrogénfosforečnan vápenatý, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý), EnzymEx ® komplex 300mg (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, bakteriálne neutrálne proteáza), stabilizátor: hypromelóza (Methocel ®), látky protihrudkujúce stearát horečnatý, oxid kremičitý

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

doba expedície: do 10 dní

Odporúčame tiež: