Amix EnzymEx ® Multi 90 kapsúl

Amix EnzymEx ® Multi 90 kapsúl

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

Dostupnosť: do 5 dní

20,30

Amix EnzymEx ® Multi 90 kapsúl

EnzymEx ® Multi obsahuje široké spektrum dôležitých enzýmov potrebných pre trávenie a vstrebávanie všetkých hlavných živín (bielkovín, sacharidov a tukov). Enzýmy v tomto komplexe sú mikrobiálneho pôvodu (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, bakteriálne neutrálne proteáza). Tento výrobok je preto úplne rastlinného pôvodu.

  • Zlepšuje vstrebávanie živín
  • Prírodný produkt
  • Rastlinný pôvod

Odporúčané dávkovanie: 2 kapsule denne s jedlom. Zapite dostatočným množstvom vody.

Priemerné výživové hodnoty v 100 g:

Energetická hodnota 1492,9 KJ / 351,8 Kcal
Bielkoviny 21,1 g
Sacharidy 62,8 g
Tuky 1,8 g

Zloženie v 2 kapsuliach: hydrogénfosforečnan vápenatý, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý), EnzymEx ® komplex 300mg (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, bakteriálne neutrálne proteáza), stabilizátor: hypromelóza (Methocel ®), látky protihrudkujúce stearát horečnatý, oxid kremičitý

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

Parametre

Značky: Amix
Intrastat: Expedičná strava - 0,40 - 21042000
Dostupnosť: do 5 dní

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)