Náš blog

gamisport.sk » Ponožky Bridgedale Bamboo Crew Wom

Ponožky Bridgedale Bamboo Crew Wom

dámske
outdoor
zľava

 • Highslide JS
  farba : 933 natural / stone

Pohodlné ponožky z bambusového vlákna pre každodenné použitie. EKO produkt. .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Cena vč. DPH16,01
Pôvodná cena
17,79
bridgedale
viac značky bridgedale

Pohodlné ponožky z bambusového vlákna pre každodenné použitie. EKO produkt.

Chladivé, pohodlné, stredne vysoké ponožky z kombinácie bambusovej viskózy a Coolmaxu. Pohodlie pre bežné používanie, šport a každodenné aktivity. Veľmi príjemné na dotyk. Unikátna Bridgedale konštrukcia zaistí odvod vlhka od chodidla a dodá pocit pohodlia pri celodennom nosení.

Balenie Bamboo ponožiek z recyklovateľného papiera, je potlačený rastlinnými atramenty, a má o 30% menej papiera ako bežné balenia. Bridgedale podporuje kampaň Plant A Boo (zasaď bambus) - boj proti globálnemu otepľovaniu rozširovaním bambusového porastu.

 • 35% bambusová viskóza
 • 29% Nylon
 • 1% Lycra
 • 35% Coolmax

    Tieto ponožky sú určené pre bežné nosenie a prechádzky prírodou na jar v lete a na jeseň. Bambusová viskóza je hodvábne jemná a príjemná pre pokožku. Bambusová priadza Prirodzená chladí. V kombinácii s Coolmaxom sú veľmi pohodlné pre prechádzky prírodou a každodenné užívanie. Balenie Bamboo ponožiek z recyklovateľného papiera, je potlačený rastlinnými atramenty, a má o 30% menej papiera ako bežné balenia. Bridgedale podporuje kampaň Plant A Boo (zasaď bambus) - boj proti globálnemu otepľovaniu rozširovaním bambusového porastu.

    doba expedície: do 3 dní

    Odporúčame tiež:

    strážiť chýbajúcu veľkosť