Náš blog

gamisport.sk » Rukavice lill-sport Legiend Thermo 0102

Rukavice lill-sport Legiend Thermo 0102

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Cena vč. DPH46,00
Pôvodná cena
50,00
Lill Sport
viac značky Lill Sport

Veľmi teplé rukavice navrhnuté pre ochranu pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Vetruodolná vrchná vrstva Isowind ® na chrbte ruky. V oblasti dlane a na prstoch je použitá umelá koža Clarino ®, ktorá je medzi palcom a ukazovákom a na dlani zosilnená. Vnútri rukavíc použitý teplý Microfllece ® a špeciálna tkanina Exotex ® poskytujúce výbornú tepelnú izoláciu a vynikajúci odvod vlhkosti.

Isowind ®
Je zložený z 3 vrstiev nalaminovaných materiálov: vonkajšia vrstva, vetru a vode odolná membrána, podšívka. Membrána Porelle je elastická, priedušná a má výborné parametre odvodu prebytočného tepla. Všetky tri vrstvy tvoria optimálnu celistvú textíliu, ktorá sa používa ako vrchná časť rukavíc. Využívame dva typy Isowind ® - čierny a alebo hladký biely, ktorý je vhodný pre potlač.

Clarino ®
Je silná syntetická koža so zložením 60% Polyamidu a 40% Polyuretanu. Materiál veľmi dobre dýcha a má výborné parametre odvodu potu. Textílie sa dá prať, pričom nemení svoje unikátne vlastnosti. Využíva sa predovšetkým v oblasti dlaní, prstov a na výstuže.

doba expedície: do 3 dní

Odporúčame tiež:

strážiť chýbajúcu veľkosť