Náš blog

gamisport.sk » Ohrievače tela Grabber Adhesive Body Warmers

Ohrievače tela Grabber Adhesive Body Warmers

Ohrievače tela sú netoxickým, životnému prostrediu priateľským odolným zdrojom tepla používajúce výlučne prírodných nehorľavých materiálov.

Ako používať ohrievače tela?

Jednoducho otvorte vonkajší obal a vystavíte sáčok pôsobeniu vzduchu. Nie je potreba žiadneho trepania alebo niečoho podobného. Odstráňte ochrannú vrstvu a priložte ho na potrebnú časť tela medzi vrstvy oblečenia. Neprikladajte priľnavou časťou priamo na pokožku.Pro najlepšie výsledky používajte ohrievače v uzavretých miestach kde je obmedzený prístup vzduchu. Ohrievač začne plne pôsobiť približne po 20 minútach.

  • Doba ohrievania: 12 hodín a viac
  • Priemerná teplota: 53 ° C
  • Max. teplota: 63 ° C pri použití podľa návodu

Každé balenie obsahuje 1 ohrievač.

Zloženie: Železo, voda, aktívne uhlie a soľ.

Sú ohrievače opakovane použiteľné?

Nie. Ohrievače sú určené na jednorazové použitie.

Sú ohrievača použiteľný aj pri preprave zvierat?

Áno, požívajú sa pri preprave mnohých druhov zvierat k tomu, aby zaistili toľko potrebné teplo počas dopravy a to až po dobu 40 hodín. Tiež sa používajú v špeciálnych oblekoch pre psov napr. pri vonkajších prechádzkach v chladnom počasí.

Prečo je na obale upozornenie "Nepoužívajte priamo na pokožku"?


Ohrievače vyžarujú teplo a niektorí ľudia môžu byť veľmi citliví na vyššie teploty alebo môžu horšie rozpoznať, kedy je ohrievač príliš horúci.

Prečo sú niektoré ohrievače teplejšie a vydrží dlhšie?

Teplota aj doba pôsobenia sú ovplyvnené silou chemické reakcie. Pre rôzne účely sú vhodné rôzne druhy.Proto Vám ponúkame viac druhov ohrievačov, aby ste si mohli vybrať typ podľa Vášho priania a potreby.

Ohrievače

Ohrievače sú vždy s Vami, pripravené na okamžité použitie v prípadoch rýchle, pohodlné av niektorých prípadoch i život zachraňujúce potreby zdroja tepla.

Ohrievače boli na najvyšších miestach sveta ... na Južnom i Severnom póle, s profesionálnymi výskumníkmi aj skúsenými horolezcami. Tí veľmi dobre chápu potrebu okamžitého tepla na ktoré sa dá spoľahnúť, keď ste len vy .... a chlad.

OHRIEVAČE TELA - BODY Warmers sú extra veľké ohrievače určené pre rôzne použitie: od vyhrané spacieho vaku, cez nahriatie bolestivých partií na tele až po prepravu tropických rýb či biomedikálnych potrieb ...

doba expedície: Na sklade

Odporúčame tiež: