gamisport.sk » Doplnky výživy » Aminokyseliny » Amix Colostrum 1000mg, 100 kapsúl

Amix Colostrum 1000mg, 100 kapsúl

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 10 dní

Cena vč. DPH19,40
Amix
viac značky Amix

Potravina určená pre zvláštnu výživu

AMIX ™ Colostrum 1000 je špeciálny produkt s obsahom kolostra (kravské materského mlieka). Kolostrum (mledzivo) je takzvané prvotné mlieko u cicavcov, tvorí sa v mliečnej žľaze tesne pred pôrodom a je po pôrode produkované len niekoľko dní. Je veľmi bohatý vo svojom nutričnom zložení, najmä vďaka vysokému obsahu kvalitných bielkovín.

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 2 kapsule dvakrát denne na lačno. Zapite väčšom množstve vody.

Zloženie v 2 kapsuliach: hovädzie kolostrum 1000 mg, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý), látky protihrudkujúce stearát horečnatý, oxid kremičitý

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Upozornenie na alergény: tento produkt obsahuje ingrediencie pochádzajúce z mlieka. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

doba expedície: do 10 dní

Odporúčame tiež: