gamisport.sk » Doplnky výživy » Aminokyseliny » Amix Colostrum 1000mg, 100 kapsúl

Amix Colostrum 1000mg, 100 kapsúl

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 5 dní

Cena vč. DPH19,40
Amix
viac značky Amix

Potravina určená pre zvláštnu výživu

AMIX ™ Colostrum 1000 je špeciálny produkt s obsahom kolostra (kravské materského mlieka). Kolostrum (mledzivo) je takzvané prvotné mlieko u cicavcov, tvorí sa v mliečnej žľaze tesne pred pôrodom a je po pôrode produkované len niekoľko dní. Je veľmi bohatý vo svojom nutričnom zložení, najmä vďaka vysokému obsahu kvalitných bielkovín.

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 2 kapsule dvakrát denne na lačno. Zapite väčšom množstve vody.

Zloženie v 2 kapsuliach: hovädzie kolostrum 1000 mg, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý), látky protihrudkujúce stearát horečnatý, oxid kremičitý

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Upozornenie na alergény: tento produkt obsahuje ingrediencie pochádzajúce z mlieka. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

doba expedície: do 5 dní

Odporúčame tiež: