gamisport.sk » Doplnky výživy » Aminokyseliny » Amix BCAA Instantized Powder 2:1:1, 250g

Amix BCAA Instantized Powder 2:1:1, 250g

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 5 dní

Cena vč. DPH27,25
Amix
viac značky Amix

Potravina určená pre zvláštnu výživu

Amix ™ BCAA Instantized Powder je dokonale rozpustná forma aminokyselín BCAA s vynikajúcim pomerom L-Leucín, L-Izoleucín a L-Valín 2:1:1. Jeden z najzákladnejších a najdôležitejších prípravkov pre bodybuilding. Esenciálne aminokyseliny patrí medzi základné zložky bielkovín, ktoré podporujú tvorbu a udržiavanie svalov.

  • »Ľahké rozmiešanie iba lyžičkou
  • »Dokonalá čistota aminokyselín
  • »Optimálny pomer BCAA 2: 1: 1
Hmotnosť: 250g
Príchuť: Fruit Punch

Odporúčané dávkovanie: Rozmiešajte 1 odmerku (5 g) v pohári s 200-300ml vody a vypite ihneď po cvičení. Zmenou množstva vody použitej na prípravu nápoja zmeníte chuť i sladkosť nápoja. Zloženie v 1 dávke (5 g): L-leucín 2500 mg, L-izoleucín 1250 mg, L-valín 1250 mg, kyselina citrónová, aróma, sladidlá: sukralóza Splenda ® a acesulfam K, farba: extrakt z červenej repy, sójový lecitín

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Upozornenie na alergény: tento produkt obsahuje ingrediencie pochádzajúce zo sóje (sójový lecitín). Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone. S príchuťou a sladidlom.

doba expedície: do 5 dní

Odporúčame tiež: