Náš blog

gamisport.sk » Amix Carni4 Active drink 700ml

Amix Carni4 Active drink 700ml

fitness
zľava

 • Highslide JS
  príchuť: Citrón-limetka
 • Highslide JS
  príchuť: Pomaranč
 • Highslide JS
  príchuť: Pink grep
 • Highslide JS
  príchuť: Ananás

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 10 dní

Cena vč. DPH1,40
Pôvodná cena
1,55
Amix
viac značky Amix

Potravina určená pre zvláštnu výživu

Osviežujúci fitness nápoj s vysokým obsahom L-Carnitinu, Taurínu a DMAE. Ideálne pre každú športovú aktivitu.

Zloženie v 100 ml: čistená voda, stabilizátor: Litesse ® Ultra - polydextróza, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, prírodné, prírodne identické a umelé aróma, L-Karnitín báza 171 mg, Taurín 142,8 mg, konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný), DMAE dimetylaminoetanol 42,9 mg, sladidlá acesulfam K a sukralóza, farbivá: príchuť ružový grep (žltá SY, košenila červená), príchuť pomaranč (karotén a apo-karotenal), príchuť kivi (tartrazín a brilantná modrá), príchuť ananás (žlť SY a tartrazín), príchuť citrón-limetka (tartrazín)

Odporúčané dávkovanie: 1-2 fľaše denne.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Košenila červená, tartrazín a žltá SY môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí. Pred použitím premiešajte. Po otvorení spotrebujte do 24 hod Minimálna trvanlivosť a číslo šarže: uvedené na obale. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone. S príchuťou a sladidlom.

doba expedície: do 10 dní

Odporúčame tiež: