Náš blog

gamisport.sk » Amix Super Fiber3 Plus 90 kapsúl BOX

Amix Super Fiber3 Plus 90 kapsúl BOX

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 10 dní

Cena vč. DPH13,72
Pôvodná cena
15,23
Amix
viac značky Amix

Potravina určená pre zvláštnu výživu

AMIX ™ Super Fiber3 Plus + je prémiový úplne prírodný komplex 3 druhov vlákniny, skladajúci sa z rastlinnej (Psillium Husk), živočíšna (Chitosan - pochádzajúce z panciera kôrovcov) a prebiotickej vlákniny (Litesse ® Ultra).

  • kompletný zdroj dietická vlákniny
  • pohodlné užívanie vďaka kapsľové forme - žiadne "špinavé" miešanie

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 3 kapsule 1-2 krát denne pred jedlom. Zapite väčším množstvom vody. Pri užívaní vlákniny je veľmi dôležitý zvýšený príjem tekutín počas dňa.

Zloženie v 1 kapsuli: Psyllium Husk prášok 500mg, Chitosan 150 mg, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý), Litesse ® Ultra (rafinovaná polydextróza), látky protihrudkujúce stearát horečnatý, oxid kremičitý

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Upozornenie na alergény: tento produkt obsahuje ingrediencie pochádzajúce z kôrovcov (chitosan). Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

doba expedície: do 10 dní

Odporúčame tiež: