Amix Opti-Pack Complete & Full 30 sáčkov

Amix Opti-Pack Complete & Full 30 sáčkov

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

Dostupnosť: do 5 dní

35,20

Amix Opti-Pack Complete & Full 30 sáčkov

Amix ™ Opti-Pack Complete & Full je naozaj "univerzálny" nutričné ​​suplement, ktorý bol špeciálne navrhnutý, aby poskytol športom zaťaženému organizmu čo najpestrejšia komplex dôležitých látok. Jedná sa o univerzálny doplnok určený najmä tvrdo trénujúcim jedincom. Amix ™ Opti-Pack Complete & Full obsahuje dôležité vitamíny, minerály, aminokyseliny a ďalšie pestrú škálu aktívnych látok. Všetko v ľahko polykatelných filmom obalených tabletách, rozpočítaných po dávkach do praktických vrecúšok.

Odporúčané dávkovanie: Základná denná dávka je 6 tabliet. Dávku môžete užiť naraz, prípadne rozdeliť na 3 tablety v dopoludňajších hodinách a 3 tablety v popoludňajších.

Zloženie: pozri originálnu etiketa

Priemerné výživové hodnoty v 100 g:

Energetická hodnota 358 kcal / 1514 kJ
Bielkoviny 22,2 g,
Sacharidy 48,6 g,
Tuky 8,4 g

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Obsahuje sóju (lecitín) a mlieko (srvátka a kazeín). Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť a číslo šarže: uvedené na obale.

Parametre

Značky: Amix
Intrastat: Expedičná strava - 0,40 - 21042000
Dostupnosť: do 5 dní

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)