Náš blog

gamisport.sk » Amix Opti-Pack Complete & Full 30 sáčkov

Amix Opti-Pack Complete & Full 30 sáčkov

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 10 dní

Cena vč. DPH29,19
Pôvodná cena
32,44
Amix
viac značky Amix

Potravina určená pre zvláštnu výživu

Amix ™ Opti-Pack Complete & Full je naozaj "univerzálny" nutričné ​​suplement, ktorý bol špeciálne navrhnutý, aby poskytol športom zaťaženému organizmu čo najpestrejšia komplex dôležitých látok. Jedná sa o univerzálny doplnok určený najmä tvrdo trénujúcim jedincom. Amix ™ Opti-Pack Complete & Full obsahuje dôležité vitamíny, minerály, aminokyseliny a ďalšie pestrú škálu aktívnych látok. Všetko v ľahko polykatelných filmom obalených tabletách, rozpočítaných po dávkach do praktických vrecúšok.

Odporúčané dávkovanie: Základná denná dávka je 6 tabliet. Dávku môžete užiť naraz, prípadne rozdeliť na 3 tablety v dopoludňajších hodinách a 3 tablety v popoludňajších.

Zloženie: pozri originálnu etiketa

Priemerné výživové hodnoty v 100 g:

Energetická hodnota 358 kcal / 1514 kJ
Bielkoviny 22,2 g,
Sacharidy 48,6 g,
Tuky 8,4 g

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Obsahuje sóju (lecitín) a mlieko (srvátka a kazeín). Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť a číslo šarže: uvedené na obale.

doba expedície: do 10 dní

Odporúčame tiež: