Stan Pinguin Tornado 2 duralu

Stan Pinguin Tornado 2 duralu

zľava

Stan kopulovité konštrukcia s dvoma vchodmi a predsieňami .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

247,50
-15%
210,40
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 210,40

Stan Pinguin Tornado 2 duralu

Stan kopulovité konštrukcia s dvoma vchodmi a predsieňami as dvoma priečnymi vrcholovými prúty. Predsienky sú dostatočne vysoké, tuhosť konštrukcie predurčuje stan na použitie iv náročnejších podmienkach.

Tropiko je vyrobené z Polyesteru s polyuretánovým záterom, zaručujúcim vodný stĺpec s výškou 4 000mm. Švy sú podlepené vodotesnou páskou.

Podlaha je vyrobená z Nylon s Polyuretánovým záterom, poskytujúcim 10 000mm vodného stĺpca.

Prúty sa skladajú z duralových (7001) segmentov s priemerom 8,5 mm (hlavný prúty) a 9,5mm (podpery předsíněk).

parametre:

 • Hmotnosť: 3.6 kg
 • Hmotnosť bez spálne: 2.7 kg
 • Rozmery po zbalení: ⌀20 x 46 cm počet osôb: 2 - 3 počet vchodov: 2
 • Konštrukcia: Kopula
 • počet vetracích otvorov: 2 počet prútov / bodov kríženia: 4/5
 • Možno postaviť bez spálne: Áno
 • výška stanu (spálňa): 124 (115) cm
 • Silikonizované: Nie
 • Podlepené švy: Áno
 • počet kolíkov: 16
 • Kategória: Trekking
Materiál:
  materiál prútov: Dural 7001 T6 priemer prútov: 8.5 mm materiál tropiko: Polyester, PU záter 4 000mm H2O materiál podlaha: Nylon, PU záter 10 000mm H2O
Popis stanu

Stan je dvojplášťový a skladá sa z vnútorného stanu az vonkajšieho plášťa - tropika. Vnútorný stan má pôdorys tVaru obdĺžnika s dvoma vchodmi na jeho dlhších stranách. Vonkajší stan je osemuholník, má Taktiež dva vchody, v ktorých sú dve predsiene, vhodné napríklad na uloženie batožiny nabo Varenie v prípade nepriaznivého počasia.

koncepcia stanu

Je založená na princípe, kedy je prútová konštrukcia navlečená v tuneloch mimo tropika. Tropiko a vnútorný stan (ktorý je zavesený pod tropikom) sa po prevlečenie prútov tunely stavia súčasne. Výhoda tohto spôsobu je, že vnútorný stan je možné z tropika odopnúť a tropiko potom môžeme postaviť samostatne. Získame Tak jednoplášťový stan bez podlahy.

vetranie

Je umiestnené vo vrchole kupoly tropika. Striešky vetracích okienok sú tVarované Tak, aby neboli sklápané vetrom, v prípade nutnosti je možné uzavrieť suchými zipsami. Tým je zabránené zatekaniu aj pri daždi so silným vetrom.

stavba stanu

Prúty konštrukcie prestrčíme tunely mimo tropika a konce prútov zasunieme do mosadzných očiek na pútkach spodného okraja tropika. Potom zopneme spony na popruhoch pri zemi vo vnútri stanu a tým sa tropiko postaví. Vnútorný stan zapneme do pútok na vnútornej strane tropika. Postavený stan ukotvíme kolíky a šnúrami a dopnite plastovými sponami.

  Parametre

  Značky: Pinguin
  Intrastat: Stany - 4,00 - 63062200
  Dostupnosť: do 3 dní

  Newsletter

  O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
  Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)