(Vypredané) Detská pletená čiapka Kama B51 114 ružová

(Vypredané) Detská pletená čiapka Kama B51 114 ružová

Pletená čiapka Kama. .. viac

Detská pletená čiapka Kama B51 114 ružová

          • Vyrobené zo zmesovej priadze 50/50 Fine Merino vlna / akryl firmy Schoeller
          • Priadze podlieha najprísnejšiemu ekologickému štandardu Bluesign
          • Veľkosti XXS (38-42cm), XS (42-46cm)

          Základné pravidlá pre ošetrenie výrobkov z vlny

          Pranie v ruke
          - Výrobok je vhodné prať v ruke vo vlažnom kúpeli 30 ° C max. Potom jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, najlepšie na uteráku. Pri plákaní postupne znižujte teplotu kúpeľa, aby nedošlo k vyzrážaniu alebo deformácii.

          Pranie v práčke
          - Výrobok je možné prať v práčke. Používajte výhradne program na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie (primeranú teplotu a znížený počet otáčok pri odstreďovaní).

          - Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a to ako pre pranie v ruke aj v práčke.

          - Nesušte výrobok na vykurovacom telese. Ak kúrenie presiahne teplotu 30 ° C, (a to je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje taktiež nad 30 ° C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní.

          Nepoužívajte aviváž!

          Pozor!
          Pranie v teplejšej vode (viac než 30 ° C) a dlhé mletie v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí sa. Takto znehodnotený výrobok nemožno reklamovať.

          Technologie

          merino vlna®

          Merino vlna je veľmi jemná vlna (cca 14-25 mikrónov), Staple 50-150 mm, silne kučeravá, mäkká, pomerne málo lesklá. Plemeno bolo vyvinuté v Španielsku okolo roku 1700, v posledných viac ako 100 rokoch však zaberá Austrálie (spolu s Novým Zélandom) u tohto druhu dominantné postavenie. Austrálska Saxon Merino dáva ročne 3,5-6 kg a Peppino Merino až 18 kg potné vlny. Priemerná výťažnosť (podiel čistého vlákna na celkovej strihoch) presahuje 50%.

          • Vlna Merino dokáže zahrievať aj ochladzovať ľudské telo. Má vynikajúcu schopnosť odvádzať vlhkosť od tela v skupenstve pary.
          • Z hľadiska funkcie jedna z najdôležitejších vlastností. dokáže pojať vlhkosť až do 35% svojho objemu bez toho by to človek pocítil.
          • Vlna nie je vhodné prostredie pre život baktérií.
          • Vlas vlny Merino má hrúbku 15 až 25 mikrometrov. Väčšina ľudí začína cítiť škriabanie od vlákien silnejších ako 28 mikrometrov. Tenšie vlákna neškrabú, pretože sa pri kontakte s pokožkou ohýbajú.

          Newsletter

          O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
          Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)