Náš blog

gamisport.sk » Ponožky Devold Walker + Daily 2PK Woman 580-043 783

Ponožky Devold Walker + Daily 2PK Woman 580-043 783

Ľahké veľmi pohodlné ponožky ideálne na každodenné nosenie po celý rok vo vnútri aj vonku .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Cena vč. DPH20,50
Pôvodná cena
22,79
Devold
viac značky Devold

Ľahké veľmi pohodlné ponožky ideálne na každodenné nosenie po celý rok vo vnútri aj vonku

Univerzálny dvoch balenie vlnených ponožiek za výhodnú cenu. Tento set sa skladá z tenkých každodenných ponožiek Daily a pohodlných mäkkých ponožiek Walker.

Walker:
Ľahké veľmi pohodlné ponožky ideálne na každodenné nosenie po celý rok vo vnútri aj vonku. Použité zloženie dodáva komfortný pocit i pri každodennom dlhodobom nosení. Vlnené vlákna maximálne zachovajú teplo, ale zároveň odvádzajú pot preč od pokožky a tým zabraňujú prechladnutiu a pocitu vlhka. Ponožky majú z vnútornej časti na došľapoch froté. Veľmi dobre pohlcujú pachy, takže vám nohy nezapáchajú ani po celodennom nosení. KÉ sú perfektné ako prvá vrstva pod iné silnejšie ponožky vo zvlášť chladných podmienkach.

 • Zloženie: 64% Vlna, 31% Polyamid, 5% Elastan
 • Farba: antracit / modrá

Daily:
Ľahké veľmi pohodlné ponožky ideálne na každodenné nosenie po celý rok vo vnútri aj vonku. Použité zloženie dodáva komfortný pocit i pri každodennom dlhodobom nosení. Vlnené vlákna maximálne zachovajú teplo, ale zároveň odvádzajú pot preč od pokožky a tým zabraňujú prechladnutiu a pocitu vlhka. Veľmi dobre pohlcujú pachy, takže vám nohy nezapáchajú ani po celodennom nosení. KÉ sú perfektné ako prvá vrstva pod iné silnejšie ponožky vo zvlášť chladných podmienkach.

 • Materiál: 60% vlna, 38% polyamid, 2% elastan
 • Farba: čierna
 • Balenie obsahuje 2 páry ponožiek (Walker + Daily)

  doba expedície: do 3 dní

  Odporúčame tiež:

  strážiť chýbajúcu veľkosť