Sušič obuvi Skotork Lucky Feet

Sušič obuvi Skotork Lucky Feet

Radi športujete - lyžujete, korčuľujete, beháte, chodíte na huby alebo rybárite? MÁTE MOKRO V TOPÁNKACH? Kúpte si elektrický sušič topánok * LUCKY FEET * zo Švédska: Suší mokré a vlhké topánky tým jediným správnym spôsobom, tzn. nízkou teplotou a pomal .. viac

Dostupnosť: Na sklade

28,50

Sušič obuvi Skotork Lucky Feet

Radi športujete - lyžujete, korčuľujete, beháte, chodíte na huby alebo rybárite? MÁTE MOKRO V TOPÁNKACH? Kúpte si elektrický sušič topánok * LUCKY FEET * zo Švédska:

Suší mokré a vlhké topánky tým jediným správnym spôsobom, tzn. nízkou teplotou a pomalým vysúšaním. Jediným, topánkam prospešným spôsobom, zvlášť k citlivým materiálom ako je koža, kožuch, guma, plast a textil. Máte sucho cez noc a príjemné nosenie počas dňa. Je ľahký, môžete ho nosiť trebárs v batohu (hmotnosť len 250 gramov) hodí sa pre veľkosti topánok od čísla 35 a vyššie (od 22 cm vyššie).
Vysúšacie elementy sú tvarované tak, že sa dajú ľahko vložiť aj do vysokých topánok ako sú lyžiarske topánky, korčule, kozačky, čižmy a ďalšie druhy topánok s úzkym krkom, sú dlhé 17,5 cm a široké 4 cm, majú výkon 2 x 4 W .

  • elektronický PTC element výrobku udržuje konštantnú teplotu na ideálnej úrovni
  • dĺžka prívodného kábla je 1,5 metra, 0,5 metra od sušiacich elementov k hlavnému káblu
  • výrobok má nízku spotrebu energie a je schválený certifikátom CE pre Európu.

Jednoduché použitie:

1. vyberieme z topánok vložky a vložíte vyhrievač do topánok a zapojíte prívodný kábel do el. siete.
2. Necháte topánky sušiť 8 až 9 hodín alebo cez noc.
3. Po vysušení odpojíte prívodný kábel zo zásuvky el. siete.
TIP:
Používajte sušiak topánok * LUCKY FEET * tiež na ohriatie studených topánok a vysúšanie vlhka z topánok, ktoré ste mali dlho na nohách.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)