Náš blog

gamisport.sk » Topánky Asolo Fandango GV ML A519

Topánky Asolo Fandango GV ML A519

Dámske celokožené pohorky s minimom švov. Kladkové šnurovanie, GORE-tex membrána. .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Doprava ZADARMO
Cena vč. DPH184,53
Pôvodná cena
205,04
Asolo
viac značky Asolo

Dámske celokožené pohorky s minimom švov. Kladkové šnurovanie, GORE-tex membrána.

Nubuk s úplným minimom švov. Kladkové šnurovanie Micro Pulley System šetrí šnúrky a rovnomerne rozkladá utiahnutie. Gumový lem na špici. Podrážka Vibram Radiant s radiálnym samočistiacim vzorom a integrovanou Asobrake technológií. Medzipodrážka z materiálu EVA prepožičiava topánke ľahkosť a zaisťuje maximálne pohodlie a bezpečnosť chodidla pri došliapnutí.

Membrána GORE-TEX ® Performance Comfort zabezpečí 100% sucho v topánke a zároveň bude v spolupráci s teplotou chodidla vytvárať príjemnú klímu vo vnútri topánky.

Jednoduchá účelná konštrukcia s vysokým komfortom nosenia.

  • zvršok Nubuk 2,4 mm
  • futro GORE-TEX ® Performance Comfort
  • výstuha Asoflex 00 MR (4 mm)
  • stielka Lite 2
  • šnurovanie oceľové kladky Micro Pulley System
  • podrážka Vibram Radiant
  • použitie treking a turistika
  • hmotnosť 1/2 páru, dámska UK 5 660 g
  • farba A551 tmavo hnedá

rad Radiant
Nová rada trekovej obuvi Asolo v sebe kĺbi ľahkosť a pohodlie ľahké Trekové topánky s robustnosťou a odolnosťou topánky pre ťažký treking. Vysoko kvalitné materiály, celkom nová podrážka Vibram Radiant, nové strihy, nový typ šnurovanie. Pevný a odolný zvršok, ktorý sa bežne používa u ťažkej trekovej obuvi je tu posadený na mäkšie podošva s medzipodošvou z materiálu EVA. Výsledkom je spojenie odolnosti s maximálnym pohodlím. Topánky perfektne sedia a veľmi príjemne sa nosí.

Podrážka Vibram Radiant
Nová podrážka Asolo vyvinutá v spolupráci so spoločnosťou Vibram. Vzorka je radiálna konštrukcia, je tvorený mäkšie gumou a je navrhnutý tak, aby bol prirodzene samočistiaci. V pätnej časti je integrovaná technológia Asobrake pre bezpečný zostup. Medzipodrážka z materiálu EVA prepožičiava celej konštrukcii ľahkosť a zaisťuje maximálne pohodlie a bezpečnosť chodidla pri došliapnutí. Celok je veľmi jednoduchý a vysoko účelový.

doba expedície: do 3 dní

Odporúčame tiež:

strážiť chýbajúcu veľkosť