Náš blog

gamisport.sk » Amix MyoCell® 5 Phase

Amix MyoCell® 5 Phase

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 10 dní

Cena vč. DPH34,53
Pôvodná cena
38,37
Amix
viac značky Amix

Potravina určená pre zvláštnu výživu

Jeden z najsilnejších all-in-one predtréningových suplementu na trhu! Komplexné matrix účinných látok Vás podrží počas celého brutálneho tréningu! MyoCell® 5 Phase Vás nielen "nastrelia", ale vďaka obsahu aminokyselín a super aktívnych peptidov (ActiNOS ™) podporuje budovanie svalovej hmoty už počas tréningu! MyoCell® 5 Phase Vám nedovolí mať dlhé pauzy medzi sériami a bude Vás doslova nútiť urobiť o extra opakovanie naviac! Dosť bolo slov! Je na čase vyskúšať MyoCell® 5 Phase! Už nebudete chcieť "siahnuť" po inom pred tréningovom suplementu, pretože MyoCell® 5 Phase nemá konkurenciu!

ActiNOS ™

ActiNOS ™ funguje ako signálna molekula, ktorá spúšťa tvorbu enzýmu Enos v krvi, na to reagujú bunky cievnych stien tým, že začnú produkovať oxid dusnatý (NO) z Arginínu a Citrulínu. Oxid dusnatý (NO) rýchlo prestupuje do hlbších vrstiev cievnej steny. Tam je NO detekovaný hladkými svalovými vláknami, čo má za následok ich uvoľnenie a tým aj zvýšenie priesvitu danej cievy - tento jednoduchý mechanizmus zabezpečuje patričný prísun krvi a kyslíka a ďalších živín do svalových vlákien, čo umožňuje s patričným silovým tréningom a vysokoproteínovú výživou, optimálny rast svalovej hmoty.

Astragin ™

Astragin ™ je prírodné patentovaný mix látok zložených z extraktu ženšenu notoginseng a kozinca. Špičkové laboratória v USA preukázali schopnosť astragin ™ podporovať vstrebávanie dôležitých živín vrátane aminokyselín, BCAA nevynímajúc! Štúdie uskutočňované na skupinách športovcov potvrdili, že astragin ™ môže zvýšiť vsrebatelnost BCAA až o 66,7%!

BioPerin®

BioPerin® obsahuje 95% účinnej zložky piperín, u ktorej bolo rozsiahlymi klinickými štúdiami dokázané, že zvyšuje využiteľnosť súčasne podávaných mikronutrientov o neuveriteľných 30 až 60%! V týchto klinických štúdiách, ktoré prebehli v USA, bola navyše sledovaná využiteľnosť doplnkov výživy v troch kategóriách: prvej kategórie - mikronutrienty rozpustné v tukoch, druhá kategória - mikronutrienty rozpustné vo vode, tretej kategórie - minerály a cheláty. Vo všetkých kategóriách zvýšil bioperine preukázateľne využiteľnosť mikronutrientov vo vyššie uvedenom rozpätí.

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 odmerku (25 g) s 200 - 300 ml vody a vypite 30 minút pred fyzickým výkonom. Ak chcete zmeniť chuť a sladkosť nápoja, upravte množstvo vody, použitej na prípravu.


Priemerné výživové hodnoty v 100 g:

  • Energetická hodnota: 310 kcal / 1310 kJ
  • Bielkoviny 44,8 g, Sacharidy 19,2 g, Tuky 6,0 g

doba expedície: do 10 dní

Odporúčame tiež: