Amix Hell's NO2

Amix Hell's NO2

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

Dostupnosť: do 5 dní

29,20

Amix Hell's NO2

Doplnok stravy, 100 kapslí. Obsahuje kofeín - nie je vhodné pre deti a tehotné ženy. (Obsah kofeínu - 250 mg v 1 dávke / 5 kapsúl /).

Kapsule s obsahom L-arginínu a kombinácia vitamínov B6 a B12, ktoré prispievajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania a k normálnej činnosti nervovej sústavy. Doplnené zinkom, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.

Zloženie (v 5-tich kapsulách): L-Arginín Alpha-Ketoglutarát (A-AKG) 2700 mg, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo: oxid titaničitý), agmatine sulfát 500 mg, kyselina alfa-lipoová 250 mg, kofeín 250 mg, ActiNOS ™ (CFM Nitro ™) 150 mg (peptidy srvátkového proteínového izolátu (z mlieka) bohaté na arginín), oxid zinočnatý (zinok 15 mg = 150% *), pyridoxín HCL 10 mg (vitamín B6 = 741% *), cyanocobalamin 2,5 mcg (vitamín B12 = 100% *), stabilizátor: Methocel ® (metylcelulóza a hydroxypropyl metylcelulóza), stearát horečnatý, oxid kremičitý * RHP = referenčná hodnota príjmu

Odporúčané dávkovanie: Základná denná dávka je 5 kapsúl. Užívajte 30-60 minút pred fyzickým výkonom.

Upozornenie: Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte
odporúčanú dennú dávku! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom! Výrobca neručí za škody spôsobené nevhodným použitím alebo skladovaním. Ak si nie ste vedomí svojho aktuálneho zdravotného stavu, alebo ak už máte zdravotné problémy, konzultujte použitie preparátu so svojím ošetrujúcim lekárom. Produkt bol vyrobený v závode, ktorý spracováva suroviny z mlieka, vajec, sóje a kôrovcov.

Parametre

Značky: Amix
Intrastat: Expedičná strava - 0,40 - 21042000
Dostupnosť: do 5 dní

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)