Náš blog

gamisport.sk » Amix Nitric cps

Amix Nitric cps

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 10 dní

Cena vč. DPHod 21,16
Pôvodná cena
od 23,49
Amix
viac značky Amix

Potravina určená pre zvláštnu výživu

Unikátny suplement vyvinutý pre maximálny nárast sily, svalovej hmoty a výkonnosti. Vplyvom pôsobenia NO dramaticky rozširuje krvné riečisko teda priamo podporuje lepšie prúdenie krvi do svalov a tým aj rýchlejšie distribúciu živín a kyslíka do svalov. Podpora cirkulácie krvi má za následok rýchlejšiu regeneráciu, rast a napumpovanie svalivé hmoty!

Zloženie v 5tich kapsuliach: L-Arginine-Alpha-Ketoglutarát 1000 mg, L-citrulín malát 1000 mg, L-Arginín etylester hydrochlorid 500 mg, L-Arginín-Alfa-Ketiosokapronát 500 mg, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý ), stabilizátor: hypromelóza (Methocel ®), betaín hydrochlorid 125 mg, stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Odporúčané dávkovanie: Denná dávka 5 kapsúl užite 30-60 min pred tréningom.

Priemerné výživové hodnoty v 100 g:

  • Energetická hodnota 364,1 kcal / 1546,3 kJ
  • Bielkoviny 89 g
  • Sacharidy 0 g
  • z toho cukry 0g
  • Tuky 0,9 g
  • z toho nasýtené <0,5 g
  • Soľ <0,5 g


Upozornenie: Nevhodné pri metabolických poruchách so zvýšenou hladinou arginínu. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25oC, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Produkt bol vyrobený v závode, ktorý spracováva suroviny z mlieka, vajec, sóje a kôrovcov. Minimálna trvanlivosť a číslo šarže: uvedené na obale.

doba expedície: do 10 dní

Odporúčame tiež: