gamisport.sk » Doplnky výživy » Aminokyseliny » Amix Re-Core® Concentrated

Amix Re-Core® Concentrated

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 5 dní

Cena vč. DPH36,73
Amix
viac značky Amix

Potravina určená pre zvláštnu výživu

Špeciálna zmes vetvených aminokyselín v kombinácii so srvátkovým proteínovým izolátom obsahuje L-leucín, L-izoleucín a L-valín v pomere 8: 1: 1 v prospech L-leucínu. Proteín prispieva k udržaniu a nárastu svalovej hmoty. Lemon Lime

  • Re-Core® Concentrated - to nie sú len "obyčajná" Instantný BCAA! Re-Core® Concentrated je produkt unikátny svojou komplexnosťou! Obsahuje systém efektívnych Matrix, ktoré Vám nielen zabráni rozpadu ťažko vybudovaných svalov, ale podporí aj ich nárast!
  • Anabolic Amino Infusion (10000mg) obsahuje BCAA (Leucín, izoleucín, Valin) v špičkovom pomere 8: 1: 1 plus je obohatený o dôležitý glutamín. Anabolic Peptoblend Infusion je matrix zložený CFM peptidov a patentovaného komplexu PepForm ™. Recovery Catalyst Infusion slúži pre podporu regenerácie a synergicky pôsobí s jednotlivými zložkami a ich účinok ešte zvyšuje. Anti-Stress & Mental Infusion pôsobí na zníženie stresového hormónu kortizolu a na efektívnejšom regeneráciu po tréninku.Vitamin & Mineral Infusion zaistuje dostatočné množstvo vitamínov a minerálov pre podporu regenerácie a imunity.
  • Re-Core® Concentrated patrí chuťovo k najlahodnejším komplexným potréningovým suplementov na našom trhu. Príchuť limetka-citrón vás nielen príjemne osvieži, ale aj podporia po tréningovú regeneráciu. Re-Core® Concentrated je samozrejme možné piť aj počas tréningu, kedy doplníte dôležitý pitný režim a sústavne zásobujete Vaše svaly látkami dôležitými pre rast a regeneráciu svalovej hmoty.
  • A čo si viac ineho priať než vychutnávať si vynikajúcu citrónovú limonádu s pocitom, že vašim svalom dodávate presne to čo potrebujú.


Re-Core® Concentrated môže:

  • zabraňovať katabolizmu svalovej hmoty
  • dramaticky urýchľuje regeneráciu po tréningu
  • pozitívne pôsobí proti pretrénovaniu
  • obsahuje peptidy leucínu a Tryptophan (Pep-Form ™)


Odporúčané dávkovanie:
Denná dávka je 24,5 g. Zmiešajte 1 odmerku (24,5 g) s 200 až 300 ml vody a vypite ihneď po fyzickom výkone.

Zloženie (v 24,5 g): L-Glutamín 5000 mg, L-Leucín 4000 mg, CFM® srvátkový proteínový izolát / z mlieka / 4000 mg, Beta-Alanín / CarnoSyn ® / 2000 mg, L-Citrulín malát 2000 mg, L-Glycín 1000 mg, Taurín 1000 mg, DMAE bitartrát 500 mg, DimethylGlycin 500 mg, L-Izoleucín 500 mg, L-Valín 500 mg, PepForm ™ srvátkový hydrolyzát s prevahou Leucinových peptidov / z mlieka / 500 mg, PepForm ™ srvátkový hydrolyzát s prevahou Tryptofanových peptidov / z mlieka / 500 mg, Tyrozín 500 mg, kyselina askorbová (vitamín C 500 mg - 625% *), fosforečnan vápenatý, fosforečnan sodný, fosforečnan draselný (fosfor 190 mg - 27% *), Rhodiola Rosea 150 mg , fosfatidylserín 5 mg, Pyridoxín HCL (vitamín B6 5 mg - 357% *), regulátory kyslosti: kyselina citrónová, uhličitan sodný; aróma, regulátor kyslosti: kyselina jablčná; farbivo: (príchuť ovocný punč: extrakt z červenej repy; príchuť citrón-limetka: kurkumín), sladidlá: sukralóza, acesulfam-K; látka protihrudkujúca: oxid kremičitý

doba expedície: do 5 dní

Odporúčame tiež: