Náš blog

gamisport.sk » Amix OsteoFix Šport

Amix OsteoFix Šport

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 10 dní

Cena vč. DPH17,96
Pôvodná cena
19,96
Amix
viac značky Amix

Potravina určená pre zvláštnu výživu

Doplnok stravy, 90 kapslí

Osteofix Sport obsahuje Glukosamín, Chondroitín, MSM, zmes rastlinných extraktov z Boswellia serrata (Boswellin) a kôry bielej vŕby (salicina).

Odporúčané dávkovanie: Základná denná dávka sú 2 kapsule podávané medzi jedlami.

Zloženie v 2 kapsliach: D-glukosamín sulfát (z kôrovcov) 600 mg, chondroitín sulfát 90% 300 mg, MSM (Metylsulfonylmetán) 300 mg, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý), extrakt z kadidlovníka pilovitého (Boswellin) 200 mg, extrakt z kôry bielej vŕby - Salix albumu (obsah salicínu 15%) 100 mg, stabilizátor: hydroxypropylmetylcelulóza (Methocel ®), látky protihrudkujúce stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Produkt bol vyrobený v závode, ktorý spracováva suroviny z mlieka, vajec, sóje a kôrovcov.

doba expedície: do 10 dní

Odporúčame tiež: