Bunda Direct Alpine Fram Lady Red

Bunda Direct Alpine Fram Lady Red

zľava

Mountain Top séria Športová bunda pre zvýšenú aktivitu, určená na celoročné použitie. Vhodná tiež ako izolačná vrstva v chladnejších klimatických podmienkach. Kombináciou mate .. viac

Dostupnosť: Na sklade

160,70
-49%
82,20
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 82,20

Bunda Direct Alpine Fram Lady Red

Mountain Top séria
Športová bunda pre zvýšenú aktivitu, určená na celoročné použitie.

Vhodná tiež ako izolačná vrstva v chladnejších klimatických podmienkach. Kombináciou materiálu spolu s kratším priliehavým strihom bola dosiahnutá dostatočná ochrana, vysoká pohyblivosť a priaznivá hmotnosť. Hybridná kombinácia materiálov výrazne zvyšuje fyziologickú funkčnosť modelu.

 • Ramená, lakte aj predná náporová časť z RIPSTOPovej tkaniny s membránou, z vnútornej strany microfleece. Zbytok bundy z mäkkej, výrazne pružnej tkaniny na rube z PES froté Filedsensor (knotové vlákno = odvod vlhkosti). Dostatočná hustota tkania tohto dvojvrstvového materiálu zaručuje vetruvzdornosť aj bez použitia membrány, čím je dosiahnutá zvýšená priedušnosť.
 • Zvýšený tvarovaný regulovateľný límec.
 • Anatomicky tvarované rukávy ukončené elastickou lemovkou, otvor pre palec, možnosť pretiahnutia rukávu cez zápästie.
 • Na hrudi dve dostatočné, dobre dosiahnuteľné vrecká. Jedno vnútorné zipsové vrecko.
 • Anatomicky prehnuté boky.
 • Spodný okraj bundy regulovateľný (jednoručne).
 • Hmotnosť: 540 g (L)
 • Materiál: Soft Shell: 2-vrstvový laminát: Nylon tkanina + PES froté Fieldsensor (Toray). Soft Shell: 3-vrstvový laminát: RIPSTOPová Nylon tkanina s povrchovou úpravou Kudos XR + membrána Dermizax MP (Toray) - parametre 20.000 mm v.s. / 10.0
 • Farby: červená
 • Veľkosť: XS - XL
 • Strih: dámsky

Tabuľka veľkostí!

Veľkosti

Dámske veľkosti

Bundy


XS S M L XL XXL
dĺžka ramena (1) 75 77,5 80 82,4 85 87,5
obvod bokov 88 94 100 106 112 118
obvod hrudi 80 86 92 98 104 110

Obvod hrudi a bokov je meraný so spodnou vrstvou. (1) Dĺžka paže je meraná od krku po zápästie.


Veľkostné tabuľky prosím považujte za orientačné. Presné rozmery jednotlivých partií sa u rôznych produktov môžu líšiť - záleží na konkrétnom materiáli a aktivite pre ktorú je navrhnutý. Pamätajte na to, že výber vhodnej veľkosti je vždy veľmi individuálny, každý užívateľ môže preferovať iný typ strihu (voľnejšie vs priliehavejšie, dlhšie vs kratšie atď.).

Strihy všetkých našich produktov vychádzajú z jedného základu. Teda ak máte od nás už vyskúšanú veľkosť L a sedí Vám, teda aj ostatné produkty veľ. L Vám budú sedieť. Pre kontrolu si nájdite svoje rozmery vo veľkostnej tabuľke (merajte sa bez oblečenia). To, že niektoré L (napr. Devil bunda a Belay bunda) sú veľkostne (šírka) odlišné je zámerné. Naše oblečenie možno vrstviť a teda Devil bunda (L) ako vrchná je väčšia ako bunda Belay (L). Teda všetky vrstvy oblečenia (od podního bielizne po vrchné) veľkosti L, nemusíte kombinovať viac veľkostí.

Určíte rozdiely sú aj v sériách. Pre Mountain top a Climbing sú strihy proporčne viac na telo, tieto produkty sú špecificky určené pre dané použitie a anatomické vypracovanie je pre uvažované aktivity dôležité.
Naproti tomu v sériách Outdoor Activ a Street sú pri rovnakej veľkosti (zodpovedá veľ. Tabuľke) strihy voľnejšie a umožňujú prípadné vrstvenia pod bundy aj nohavice. Univerzálny, celoročné použitie pre všetky aktivity je pre tieto série žiadané.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)