Náš blog

gamisport.sk » Florbalová palica SALMING Quest3 X-Shaft TourLite TC 2° 100/111

Florbalová palica SALMING Quest3 X-Shaft TourLite TC 2° 100/111

Pohľadný fialový model s strakato zelenými detaily má jednoduchý koncept. .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 5 dní

Cena vč. DPH132,53
Pôvodná cena
147,25
Salming
viac značky Salming

Pohľadný fialový model s strakato zelenými detaily má jednoduchý koncept.

Úderné strely - X-Shaft a spoľahlivú manipuláciu s balónikom-TipCurve ™ .Zajímavá kombinácia týchto dvoch technológií je navyše podporená úctyhodne nízkou hmotnosťou shaftu.
X-shaft a mierne zahnutie u čepele sa sprvu nejaví ako veľký rozdiel oproti rovnému Shafi. Avšak po pár tréningoch si na túto kombináciu úplne zvyknete a budete si želať, aby vám táto palicu vydržala večne.

Technológia TipCurve je spätné zakrivenie shaftu v jeho spodnej časti. Tým vzniká optimálny uhol medzi hokejkou a postavením loptičky na podlahe. Vďaka tomu je možné lepšie strieľať bez ďalšieho zahýbania pätky čepele, s ktorou sa potom lepšie pracuje a nahráva.

TourLite ™ - Korunný klenot medzi našimi guľatými kónickými shafty. K vytvoreniu nášho ľahkého TourLite ™ shaftu používame iba najkvalitnejšie ľahká karbónové vlákna s jedinečnou konštrukciou. Obľúbený shaft medzi špičkovými hráčmi po celom svete.

Úplne nová čepeľ Quest 3 vznikla skĺbením predošlých modelov, Z čepele Quest 1 prevzala \ "pätku \", ktorá je využívaná pre vedenie balónika a spracovanie, z čepele Quest 2 prevzala \ "špičku \", ktorá svojou konštrukciou ešte vylepší hráčovu prácu s loptičkou a streľbu ťahom. Najväčšou zmenou je ale vystuženie prostrednej časti čepele, ktoré jednak oddeľuje už spomínané dve časti a hlavne drží tvar čepele aj pri takej záťaži, ako je strela príklepom.

Odporúčanie: Florbalová pre hráčov, ktorí sa naozaj vyznajú a potrebujú detailne prepracovaný nástroj. Ani nie úplne rovný, ani nie zase príliš zahnutý shaft je ideání pre tvorcov hry (distribútormi prihrávok) s natrénované razantné strelou.

  • Čepeľ: Quest 3
  • Materiál čepele: Bio Power ™
  • Dĺžky florbalky (dĺžky shaftov): 107 (96), 111 (100)
  • Flex: 27
  • Omotávka: TourLite +

doba expedície: do 5 dní

Odporúčame tiež: