Náš blog

gamisport.sk » Batoh Fjord Nansen Bodo 40 black 44314

Batoh Fjord Nansen Bodo 40 black 44314

Technický batoh strednej veľkosti, ktorý budete využívať pri lezení a turistike. .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Cena vč. DPH94,50
Pôvodná cena
105,00
Fjord Nansen
viac značky Fjord Nansen

Technický batoh strednej veľkosti, ktorý budete využívať pri lezení a turistike.

Rovnako tak pri jazde na bicykli alebo skitourách. Inovatívne riešenie, BODO má výhodný nosný systém (v podobe rozšírenia polstrovanie, ktoré poskytuje spätnú ventiláciu a veľmi dobre rozkladá váhu na chrbte). Systém je ďalej vystužený dvoma pásmi. Vyznačuje so zipsom, prostredníctvom ktorého sa môžete dostať do vnútorného priestoru po celej dĺžke batohu.
Batoh je vyrobený z odolného napriek tomu ľahkého materiálu a odolného proti roztrhnutiu DIAMOND OXFORD nylon a polyester; pohodlie a komfort vám poskytne s novým nosným systémom, hrudný a bedrový pás, popruh medzi zadnej časti batohu pod klapkou vrecká, predné vrecko zo sieťoviny (dobré pre prilbu alebo plášťa); vrecká - s karabínou na kľúče, predné vrecko zo sieťoviny, bočné vrecká. 2 popruhy na každej strane - umožňujú stlačenie batohu; upevnenie na turistické palice, vo forme popruhov, rýchly prístup do vnútornej časti batohu od otvárateľné prednej strany panelu, popruhy s prackami v spodnej časti batohu; všetky zipsy SBS; prispôsobenie systému hydratácie (uprostred otvorené vrecká; výstupné rúrka na bočnej strane batohu).
Pohodlný nosný systém je vytvorený na základe mäkkého polstrovanie pokryté priedušnou sieťovinou, ktorá je umiestnená v najexponovanejších častiach. Navyše systém podporujú dve hliníkové lišty. DIAMOND NYLON - tenký, ľahký, ale veľmi trvanlivý materiál s diamantovým vzorom; POLYESTER OXFORD - husto tkaný, trvanlivý materiál.

  • Materiál: POLYESTER OXFORD
  • Hmotnosť: 1270 g
  • Objem: 40 l
  • Chrbtový systém: insular MAPPING SYSTEM

      doba expedície: do 3 dní

      Odporúčame tiež: