Náš blog

gamisport.sk » Batoh Fjord Nansen Fehu 14 l black 40507

Batoh Fjord Nansen Fehu 14 l black 40507

Batoh Fjord Nansen Fehu 14 je malý batoh pre každodenné použitie. .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Cena vč. DPH32,79
Pôvodná cena
36,43
Fjord Nansen
viac značky Fjord Nansen

Batoh Fjord Nansen Fehu 14 je malý batoh pre každodenné použitie.

Je nanajvýš vhodný pre osoby menšieho vzrastu alebo ako školský batoh pre deti - je osadený reflexnými prvkami, vďaka ktorým je používateľ dobre viditeľný v hmle alebo pri neskorom návrate za šera či v tme.
Chrbát batohu Fjord Nansen Fehu 14 sú z tvarovanej peny.
Vnútri hlavného priestoru je na zadnej strane 1 vrecko s horným otvoreným vstupom. Zapínanie hlavného priestoru je na dvojcestný zips krytý légou. Má tiež 2 bočné sieťované vrecká s horným otvoreným vstupom ideálne na fľaše s pitím.
Vpredu je batoh osadený sťahovacou šnúrkou s brzdou. Šnúrka je pretiahnutá látkovými očkami, plní kompresné funkciu, ale možno ju využiť napríklad na pripevnenie bundy či svetri v teplých dňoch, ktoré začínajú chladnými rany.
Batoh Fjord Nansen Fehu 14 je hore opatrený látkovú rukoväťou pre nesenie v ruke, užitočnú pri nasadzovaní / skladaní batohu.
Batoh Fjord Nansen Fehu 14 má predratiu a roztrhnutiu odolnú úpravu honeyripstop a ak predsa vznikne trhlina, vďaka tejto úprave tkaniny sa nešíri ďalej. Honeyripstop oproti klasickej úprave ripstop nepoužíva bežnú sieťku spevňujúcich vláken, ale vlákna sú usporiadané do tvaru včelích plástov (honey = med).
Všetky použité zipsy sú kvalitné, spoľahlivé značkové zipsy YKK a tiahla zipsov sú opatrené látkovým úchopom pre ľahšie zapínanie / rozopínanie.

  • Objem: 14 l
  • Hmotnosť: 400 g

      doba expedície: do 3 dní

      Odporúčame tiež: