Náš blog

gamisport.sk » Helma Uvex Kid 1 - Rabbit Race

Helma Uvex Kid 1 - Rabbit Race

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 5 dní

Cena vč. DPH51,51
Pôvodná cena
54,22
Uvex
viac značky Uvex

Je vhodná na trojkolku, odrážadlo, malé koleso alebo detskú sedačku. Rozšírená časť okolo zadnej časti hlavy zaručuje väčšiu bezpečie pre deti. Strategicky umiestnené, tvarované ventilačné otvory zaistia príjemnú klímu hlavy a zároveň chráni pred agresívnym UV žiarením. Jedná sa o veľmi kvalitnú a vystužený model. S atraktívnym automobilovým potlačou pre malé športovcov.

  • prilba je k dispozícii vo veľkosti 47-52 cm
  • Technológia: InMould, X-fit basic, IAS 3D, Monomatic
  • Počet otvorov: 17
  • Váha: 205 g
  • Veľkosti: 47-52

  IAS 3D
  Umožňuje jednoduché nastavenie vnútorného obvodu helmy a novo aj jeho výšky vo vnútri škrupiny. Vďaka tomuto systému je možné ľahko upraviť individuálne nastavenie tak, aby vás helma napr. Netlačila na temene hlavy, alebo aby ste mali dostatok priestoru pre zimnú cyklistickú čiapku. IAS 3D zaručuje, že Vás obvodová čelenka ani upínacie pásiky nebudú nikdy rušiť.

  InMould technology
  Technológia priameho vstrekovania polystyrénu do škrupiny. Obe časti sú pevne spojené a prípadný náraz sa rozloží na celú plochu helmy.

  monomatic
  Upínacie mechanizmus umiestnený pod bradou má niekoľko polôh a možno ho bez problémov regulovať jednou rukou počas jazdy. Jeho plochá konštrukcia zabraňuje pretáčaniu v rukách. Monomatic® je štandardným vybavením všetkých heliem Uvex bez výnimky.

     doba expedície: do 5 dní

     Odporúčame tiež: