Náš blog

gamisport.sk » Adventure Menu žemľovka s jablkami a škoricou

Adventure Menu žemľovka s jablkami a škoricou

Novinka v sortimente !!!

Energiou nabité raňajkové a dezertné menu ako sladká bodka, alebo energický štart do nového dňa na vašej ceste.
Vhodné tiež pre vegetariánov.
Informácie pre alergikov: obsahuje lepok, laktózu

 • Zloženie: mlieko kravské, jablká, tvaroh, sendvič (pšeničná múka, mlieko kravské, voda, maslo, soľ, kvasnice), cukor repný, vajcia, maslo, soľ, škorica.
 • 1 balenie - hmotnosť 250 g + - 5%
 • Nutričné ​​hodnodte: 100 g 1 balenie DDD
  Energetická hodnota: 744 kJ 1830 kJ 22%
  Bielkoviny: 7,2 g 18 g 32%
  Tuky: 2,4 g 6 g 8%
  Sacharidy: 31,6 g 79 g 27%

Vďaka najmodernejšej technológii, precízne ručné výrobe a presnému technologickému postupu sme schopní vyrábať jedla s extrémnou trvanlivosťou až 3 roky, bez použitia akýchkoľvek chemických kontervantů. Nepoužívame žiadne polotovary ani predpripravené zmesi. Varíme podľa tradičných receptúr a preto v jedlách AdventureMenu nenájdete žiadne éčka alebo chemické farbivá.
Tajomstvo dlhej trvanlivosti, skvelej chuti a výživových hodnôt spočíva predovšetkým v unikátnom spôsobe použitej konzervácie, ktorou je sterilizácia. Princípom tohto spôsobu uchovanie potravín je pôsobenie teploty nad 100 ° C po určitú dobu, počas ktorej sa zničia zdraviu škodlivé mikroorganizmy. Následne je jedlo prudko schladené, čím sa docieli zachovanie vitamínov a minerálov.
Takto zakonzervované jedlo má chuťové, vizuálne a nutričné ​​vlastnosti čerstvo pripraveného jedla aj po troch rokoch uskladnenie. Je preto ideálny pre použitie práve u cestovateľských jedál.
Chcete si dopriať ten najväčší komfort na cestách? Nemáte čas ohrievať jedlo na variči? Pre tieto prípady je tu SAMOOHREVU pre jedla AdventureMenu.
SAMOOHREVU, alebo tiež Bezplameňová chemický ohrievač, je špeciálny sáčok, ktorý Vám sám ohreje jedlo bez použitia variča alebo riadu a to za 12 minút! Medzitým môžete postaviť stan, zapáliť oheň; jednoducho stráviť čas dôležitejšími činnosťami než varením.
Samoohrev funguje na princípe exotermické reakcie medzi oxidom vápenatým a vodou.

doba expedície: Na sklade

Odporúčame tiež: