gamisport.sk » Posilňovacie stroje » Lavice a stroje » Posilňovací lavica Kettler UNIVERSAL 7629-800

Posilňovací lavica Kettler UNIVERSAL 7629-800

DOPRAVA ZADARMO fitness

Univerzálna lavica, sklopná, polohovateľná opierka chrbta aj sedaciu časť, nosnosť 130 .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 7 dní

Cena vč. DPH213,41
Kettler
viac značky Kettler

Univerzálna lavica, sklopná, polohovateľná opierka chrbta aj sedaciu časť, nosnosť 130

Multifunkčná posilňovacia lavica KETTLER UNIVERSAL je určená predovšetkým pre domáce cvičenie s jednoručnými činkami, ale tiež na posilňovanie brušného svalstva. V polohe pre cviky s činkami je možné opierku chrbta polohovať až do uhla 90 stupňov a sedaciu časť do uhla 45 stupňov. Posilňovacej lavici môže byť upravená na šikmú lavicu (sklopením opornej nohy) a tréning tak sústrediť na brušné partie. Sklon šikmej lavice je jednoducho nastaviteľný a umožňuje tak vlastnú reguláciu obtiažnosti cvičenia. Stabilná konštrukcia tejto fitness lavice je sklápateľná do kompaktného rozmeru, ktorý značne uľahčuje skladovanie, neslúži však ako náhrada benchovej lavice.
Pre koho je posilňovacia lavica vhodná

Univerzálna posilňovacia lavica je vhodná pre všetkých vyznávačov domáceho fitness, ktorí chcú cvičiť s jednoručnými činkami alebo efektívne posilňovať brucho.

  • Tréningová stanovište. Univerzálna lavica pre cviky s činkami, polohovateľná opierka chrbta (do 90 stupňov) aj sedacia časť (do 45 stupňov). Šikmá lavica pre zhyby na brucho a prednožovanie poležiačky.
  • Kompaktný a funkčný dizajn. Sklopná konštrukcia umožňuje jednoduché skladovanie.
  • Minimálne nároky na priestor. Rozmery po zostavení (d × š × v): 140 × 45 × 120 cm. Lavicu je možné sklopiť a ušetriť tak miesto. Rozmery po sklopení (d × š × v): 18 × 45 × 115 cm.
  • Zaťažiteľnosť posilňovacie lavice. Maximálna nosnosť: 130 kg telesnej váhy a 40 kg závažia.

doba expedície: do 7 dní

Odporúčame tiež: