gamisport.sk » Posilňovacie stroje » Lavice a stroje » Posilňovací lavica Kettler COMBI Trainer 7629-700

(Vypredané) Posilňovací lavica Kettler COMBI Trainer 7629-700

UPOZORNENIEProdukt nie je skladom.

DOPRAVA ZADARMO fitness

lavice na brušné a chrbtové svalstvo, sklopné, polohovateľné, nosnosť 130 kg .. viac

Kettler
viac značky Kettler

Odporúčame tiež:

lavice na brušné a chrbtové svalstvo, sklopné, polohovateľné, nosnosť 130 kg

Multifunkčná posilňovacia lavica COMBI Trainer, z radu KETTLER Axos, je určená pre domáce posilňovanie zamerané ako na brušné a chrbtové svalstvo, tak pre cvičenie s jednoručnými činkami. Posilňovacej lavici je možné prispôsobiť pre tréning zameraný na posilňovanie brucha, a to nastavením sklonu lavice. Komfortné ložnú plochu možno polohovať a tým si určovať obtiažnosť cvičenia. Okrem variabilného sklonu je možné si pri posilňovaní chrbtového svalstva výškovo prispôsobiť aj opierku pre zapretie brucha. Lavice v kombinácii s nastaviteľnou opierkou ponúka širšie využitie pre cvičenie s činkami. Stabilná konštrukcia tejto fitness lavice je sklápateľná do kompaktného rozmeru, ktorý značne uľahčuje skladovanie.

  • Tréningová stanovište. Ložná plocha posilňovacej lavice pre izolované zhyby na chrbát (Hyperextenzia) a na brucho. Lavica je polohovateľná - možnosť vlastného nastavenia obtiažnosti vykonávania cviku a prispôsobenie telesnej výške.
  • Cviky s jednoručnými činkami. Nastaviteľnou opierku možno použiť pre izolované bicepsové zhyby. Lavica slúži tiež pre cviky s párom jednoručných činiek, a to v sede aj v ľahu.
    Kompaktný a funkčný dizajn. Sklopná konštrukcia umožňuje jednoduché skladovanie.
  • Minimálne nároky na priestor. Rozmery po zostavení (d × š × v): 145 × 60 × 110 cm. Lavicu je možné sklopiť a ušetriť tak miesto. Rozmery po sklopení (d × š × v): 45 × 60 × 148 cm.
  • Zaťažiteľnosť posilňovacie lavice. Maximálna nosnosť: 130 kg telesnej váhy a 40 kg závažia.